22 769 27 88, kom.  660 101 000,  biuro@elandom.pl  –  Elandom nieruchomości   Skłodowskiej 14   05-420 Józefów

O nas

Firma Elandom nieruchomości działa na rynku obrotu nieruchomościami od 2002 roku, na obszarze linia otwockiej, a także Warszawy. Pozyskane przez lata doświadczenie sprawiło, że jesteśmy czołową agencją na lokalnym rynku.

Nasz zespół tworzą ludzie z pokaźną wiedzą, zestawem dobrych praktyk i interdyscyplinarnych umiejętnościami, które w nieruchomościach są niezbędne.

Sprzedajemy skutecznie, kupujemy korzystnie i wynajmujemy nieruchomości dzięki zaufaniu jakim darzą nas klienci. Badamy stan prawny każdej nieruchomości, wyprowadzamy sprawy spadkowe, podziałowe lub prostujemy je tak aby nieruchomość była gotowa do wystawienia na rynek i skutecznego nią obrotu.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu lub innego sposobu finansowania, także leasingu nieruchomości dla klientów komercyjnych. Realizujemy wyjazdowe zlecenia zgodnie z destynacjami wyznaczonymi przez klientów. Dbamy o portfele inwestycyjne klientów, restrukturyzujemy oraz weryfikujemy ich aktualny stan. Rozumiemy potrzeby klientów a co za tym idzie, każdą transakcje traktujemy indywidualnie i z należytą starannością.

Nieruchomości to nasza pasja,odwzajemniona miłość, nasze ukochane dzieci i zawsze staramy się dobrać wedle potrzeb i oczekiwań klientów najlepsze dla nich rozwiązanie nieruchomościowe.

Mamy klientów którzy powierzają nam nieruchomości na lata aby zaopiekować się i zarządzać czy administrować ich majątkiem.Zatem wyszukujemy najemców stabilnych i rzetelnych, wynajmujemy z datą pewną i okazjonalnie. Przekształcamy nieruchomości które stoją bezużytecznie w produkty finansowe, przynoszące wymierne korzyści właścicielom. Współpracujemy z  architektami, wnętrzarzami, sprawdzonymi i pewnymi wykonawcami remontowo – budowlanymi, ogrodnikami, specjalistami od sprzętu audio oraz telewizji przemysłowej. rzeczoznawcami majątkowymi, kierownikami budów, ubezpieczycielami,firmami sprzątającymi, . Krótko mówiąc współpracujemy ze wszystkimi którzy cieszą się dobrym imieniem i słyną z dobrej jakości swoich usług.

Posiadamy licencje certyfikowane do obrotu na rynku nieruchomościowym oraz polisy ubezpieczeniowe, kształcimy się i rozwijamy.

Znajdujemy korzystne rozwiązania dla komfortu, inwestycji i bezpieczeństwa naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Anna Betnarska