22 769 27 88, kom.  660 101 000,  biuro@elandom.pl  –  Elandom nieruchomości   Skłodowskiej 14   05-420 Józefów

Działki oferta wynajem Warszawa Józefów

Józefów Działka Wynajem Józefów

Józefów

Do wynajęcia działka o powierzchni 1 167 m2 położona po zachodniej stronie Józefowa, w okolicy ul. Nadwiślańskiej. … Więcej

Cena: 2 500 PLN
Powierzchnia: 1 167 m2
Warszawa, Wawer Działka Wynajem Warszawa Wawer

Warszawa, Wawer

Do wynajęcia działka o powierzchni ok 2 920 m2 położona w Aleksandrowie obok Falenicy. Parcela położona przy głównej asf… Więcej

Cena: 12 900 PLN
Powierzchnia: 2 920 m2
 

Naszą ofertę kierujemy także do przedsiębiorców, którzy szukają miejsca idealnego na nową inwestycję w Warszawie, Józefowie czy w innym mieście na obszarze linii otwockiej i byliby zainteresowani dzierżawą gruntu. Nasza agencja nieruchomości pośredniczy w wynajmie działek usługowych i komercyjnych, które m.in. ze względu na położenie świetnie nadają się na rozwój nowych biznesów.

Atrakcyjna lokalizacja to jednak nie wszystko, co oferują proponowane przez naszych klientów działki na wynajem Warszawa Józefów. W większości przypadków są to grunty o płaskim ukształtowaniu terenu oraz regularnym kształcie, które dają przedsiębiorcy szereg możliwości inwestycyjnych. Niektóre z nich mogą stać się miejscem pod magazyn lub zakład produkcyjny. Inne będą doskonałą lokalizacją pod salon samochodowy, punkt gastronomiczny, myjnię czy parking.

Działki na wynajem w Warszawie i okolicach – oferta agencji Elandom

Szukasz działki na wynajem w Warszawie lub okolicach? Agencja Elandom ma dla Ciebie ofertę, która zaspokoi Twoje potrzeby. Działki, które oferujemy, są położone w różnych miejscach – od cichej, wiejskiej okolicy, po miejskie skwery. Nasza oferta skierowana jest do klientów, którzy potrzebują przestrzeni na prowadzenie biznesu lub po prostu na odpoczynek na świeżym powietrzu.

Działka na wynajem w Warszawie – oferujemy najlepsze lokalizacje

Działka na wynajem w Warszawie to doskonała propozycja dla tych, którzy chcą mieć swój kawałek ziemi w stolicy, ale nie mają możliwości kupna działki na własność. Agencja Elandom oferuje działki w najlepszych lokalizacjach Warszawy, które zapewnią Ci szybki dostęp do centrum miasta oraz do ważnych obiektów, takich jak lotnisko czy stacja kolejowa.

Działka na wynajem w Józefowie , Otwocku i Wawer – oferta dla miłośników natury

Jeśli szukasz działki na wynajem w Józefowie lub Otwocku, agencja Elandom ma dla Ciebie wiele atrakcyjnych propozycji. Nasze działki są położone w pięknych okolicach, gdzie możesz odpocząć na łonie natury i cieszyć się ciszą i spokojem. Oferujemy działki o różnej powierzchni, które można wykorzystać na cele rekreacyjne lub do prowadzenia biznesu. Z nami znajdziesz działkę, która spełni Twoje oczekiwania.

Nie czekaj dłużej, skontaktuj się z agencją Elandom i wybierz działkę na wynajem, która spełni Twoje wymagania!

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami naszej agencji nieruchomości!