22 769 27 88, kom.  660 101 000,  biuro@elandom.pl  –  Elandom nieruchomości   Skłodowskiej 14   05-420 Józefów

Kredyty

Narzędzie finansowania zakupu, remontu doinwestowania jakim jest jest kredyt pomaga w realizacji celów życiowych, biznesowych oraz inwestycyjnych. Finansowanie nieruchomości to proces, który, dzięki doświadczeniu i wiedzy naszego specjalisty, będzie realizowany sprawnie, korzystnie i transparentnie. Z bogatej oferty wielu banków wybierze on dla Państwa najkorzystniejsze i najrozsądniejsze rozwiązanie. Prowadzimy klientów przez całą procedurę, bo zależy nam, aby świadomie korzystali z finansowania.

Pomagamy dobrać odpowiednie produkty finansowe do potrzeb klientów i doradzamy zrównoważone rozwiązania i produkty hipoteczne.

Dla Państwa:

  • robimy ofertę na miarę,
  • załatwiamy formalności, wniosek kredytowy i wszystkie dokumenty wymagane przez bank,
  • negocjujemy z bankiem,
  • sprawdzamy treść umowy,
  • uzgadniamy warunki.

Jesteśmy do dyspozycji i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości. Spotykamy się w porach dnia i tygodnia dla Państwa odpowiednich i dojeżdżamy wszędzie na te spotkania.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy oraz do zapoznania się z informacjami od naszego Eksperta Kredytowego

Paweł Majewicz – Nasz ekspert kredytowy

Od 2006 roku działam na rynku kredytów hipotecznych, czyli kredytów mieszkaniowych. Współpracuję ze wszystkimi wiodącymi bankami w Polsce. Dobieram najtańszy kredyt hipoteczny spośród ofert, które pojawiają się w danym czasie na rynku. Z wykształcenia jestem ekonomistą, ukończyłem także specjalistyczne podyplomowe studia MBA z zakresu przedsiębiorczości na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Jestem także komentatorem bieżących wydarzeń ekonomicznych w stacjach telewizyjnych. 

Prowadzę  ekonomiczny kanał na YouTube: „Paweł Majewicz — ekonomista”, dostępny pod adresem: www.pawelmajewicz.pl

Przez lata pracowałem także jako Manager i Doradca Kredytowy w dużych bankach specjalizując się w kwestiach związanych z kredytami hipotecznymi dla Klientów indywidualnych, a także finansowaniem dla firm. Chętnie BEZPŁATNIE obliczę dla Państwa zdolność kredytową i przygotuję ofertę finansowania zakupu mieszkania, domu czy działki budowlanej.

Jeżeli szukają Państwo najkorzystniejszego, najtańszego rozwiązania w zakresie doboru kredytu hipotecznego – zapraszam do kontaktu.

Telefon: 605 822 832

Email: kontakt@pawelmajewicz.pl

Paweł Majewicz

Ekspert ds. kredytów hipotecznych i finansowania przedsiębiorstw

Feniks Finanse Sp. z o.o.

ul. Pańska 98 lokal 55

00-837 Warszawa