22 769 27 88, kom.  660 101 000,  biuro@elandom.pl  –  Elandom nieruchomości   Skłodowskiej 14   05-420 Józefów

Kredyty

Narzędzie finansowania zakupu, remontu doinwestowania jakim jest jest kredyt pomaga w realizacji celów życiowych, biznesowych oraz inwestycyjnych. Finansowanie nieruchomości to proces, który, dzięki doświadczeniu i wiedzy naszego specjalisty, będzie realizowany sprawnie, korzystnie i transparentnie. Z bogatej oferty wielu banków wybierze on dla Państwa najkorzystniejsze i najrozsądniejsze rozwiązanie. Prowadzimy klientów przez całą procedurę, bo zależy nam, aby świadomie korzystali z finansowania.

Pomagamy dobrać odpowiednie produkty finansowe do potrzeb klientów i doradzamy zrównoważone rozwiązania i produkty hipoteczne.

Dla Państwa:

  • robimy ofertę na miarę,
  • załatwiamy formalności, wniosek kredytowy i wszystkie dokumenty wymagane przez bank,
  • negocjujemy z bankiem,
  • sprawdzamy treść umowy,
  • uzgadniamy warunki.

Jesteśmy do dyspozycji i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości. Spotykamy się w porach dnia i tygodnia dla Państwa odpowiednich i dojeżdżamy wszędzie na te spotkania.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy oraz do zapoznania się z informacjami od naszego Eksperta Kredytowego

Jolanta Górczyńska – Nasz ekspert kredytowy

Od 13 lat jestem samodzielnym ekspertem kredytowym w dziedzinie kredytów hipotecznych, gotówkowych i firmowych. Obsługując klientów, szukam najlepszych rozwiązań w analizując każdego z nich indywidualnie. Dokładam wszelkich starań aby proces uzyskania kredytu przebiegł sprawnie, pomyślnie z minimalnym zaangażowaniem klienta. Przedstawiam oferty wszystkich polskich banków dostępnych na rynku i proponuję rozwiązania najlepiej dopasowane do potrzeb oraz możliwości klienta. Działam z dużym zaangażowaniem dbając o każdy szczegół w trakcie procedowania wniosku. 

  • Planujesz zakup mieszkania, działki lub innej nieruchomości, potrzebujesz finansowania lecz nie wiesz którą ofertę kredytową wybrać? 
  • Przerastają Cię formalności kredytowe ?
  • Nie masz na to czasu? 

Jako ekspert pomogę w wyborze najbardziej korzystnego, dostosowanego do możliwości kredytu. Przeanalizuję zdolność kredytową, wynegocjuję najlepsze warunki oraz pomogę przejść przez wszystkie zawiłe procedury, aż do momentu wypłaty kredytu. Sprawnie i z minimalnym zaangażowaniem klienta. Wszystko to oczywiście bez dodatkowych kosztów.

Zapraszam serdecznie do kontaktu:
+48 506 087 843