22 769 27 88, kom.  660 101 000,  biuro@elandom.pl  –  Elandom nieruchomości   Skłodowskiej 14   05-420 Józefów

Józefów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
650 000 PLN
Powierzchnia
80,50 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

Mieszkanie o powierzchni 80,5 m2, z częścią ogródka do wyłącznego korzystania, położone w cichej części Józefowa.

Lokal zajmuje całe pierwsze piętro w niewielkiej kamienicy (niegdyś zbudowanej jako rodzinna nieruchomość). Na parterze znajdują się dwa mniejsze mieszkania 

3 pokoje: ok. 20 m2, ok. 20,11 m2 oraz ok. 11 m2, kuchnia o pow. ok. 11 m2, łazienka o pow. ok. 5 m2, spiżarnia/garderoba o pow. ok. 4,20 m2, korytarz o pow. ok. 9,40 m2, piwnicy. Dodatkowo dochodzi współudział w strychu nad mieszkaniem (pow. całości około 80 m2). Przy odpowiednim zaangażowaniu i wyobraźni można urządzić mieszkanie dwupoziomowe.
Warto zastanowić się nad urządzeniem oddzielnej łazienki w miejscu spiżarni / garderoby (są przyłącza) i samodzielnego WC w miejscu obecnej łazienki.
Mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone i rozkładowe, wymaga remontu.
Media: woda miejskie, kanalizacja miejska, gaz miejski, prąd. Dodatkowo własne ujęcie wody do podlewania ogrodu i celów gospodarczych.

Ogromnym atutem tego mieszkania jest jego lokalizacja - do stacji PKP Michalin oraz przystanków autobusowych jest 790 m. W bliskiej odległości znajduje się kilka szkół (państwowych i prywatnych), przedszkola, kościół, sklepy, basen. Dodatkowym walorem jest bliskość terenów leśnych i dostęp do rzeki Świder.

Mieszkanie położone w otoczeniu domów jednorodzinnych, idealne dla wszystkich, którzy cenią sobie bliskość terenów zielonych i prywatność.

Osoby zainteresowane zapraszam do nawiązania kontaktu i wspólnych odwiedzin.

Arkadiusz P. Lenicki
tel. 660 280 042
e-mail: a. lenicki@elandom.pl

Inne moje oferty znajdziesz na mapie (proszę skopiować link):
https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1ZH2nl08UtJ7dHeYXPxd8IzAK39qZnkU&usp=sharing

  • Teren ogrodzony: Tak
Arkadiusz Lenicki

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ELANDOM Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ELANDOM Nieruchomości z siedzibą przy ul. Skłodowskiej 14, 05-420 Józefów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@elandom.pl… czytaj więcej

 

Elandom – najlepsze nieruchomości na Linii Otwockiej!