22 769 27 88, kom.  660 101 000,  biuro@elandom.pl  –  Elandom nieruchomości   Skłodowskiej 14   05-420 Józefów

Warszawa, Wawer

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
599 000 PLN
Powierzchnia
48 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
Parter

Oferuję do sprzedania mieszkanie w zabudowie szeregowej ( środkowy segment) o powierzchni całkowitej  48m2,  z własną działką o pow. 217 m2 " OSIEDLE ZAPOROŻE" w Falenicy gmina Wawer. Nieruchomość ogrzewana jest piecem gazowym, woda miejska, szambo w działce. Mieszkanie w stanie do remontu. Na działce znajduje się garaż na jeden samochód. Mieszkanie jest bezczynszowe.

Powierzchnia mieszkania: wiatrołap (0,90 m2), komunikacja (4,5 m2), salon ( 22,30 m2), pokój (9,80 m2), kuchnia (3,7 m2), łazienka (2,7 m2). Wysokość 2,57 h.

Możliwość przearanżowania i przystosowania do własnych potrzeb.

Lokalizacja:
Mieszkanie usytuowany jest w bocznej ulice, wśród zabudowy jednorodzinnej parterowej, w spokojnej okolicy. Cała aglomeracja miejska dostępna w 15 minut na pieszo ( I- sza strefa komunikacyjna) szkoła , przedszkole, bazarek, market spożywczy, apteka, kościół, biblioteka oraz inne podstawowe usługi. Tylko u nas. 

Polecam i zapraszam do oglądania.

Robert Trzaskowski
tel. 660280277
email: r.trzaskowski@elandom.pl

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Bank, Restauracja, Centrum handlowe, Szkoła, Przedszkole, Las, Kościół, Zabudowa niska, Komenda policji, Apteka, Bazarek, Sklep, Przychodnia lekarska
  • Komunikacja: Autobus, Kolejka podmiejska
Elżbieta Dobrucka

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ELANDOM Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ELANDOM Nieruchomości z siedzibą przy ul. Skłodowskiej 14, 05-420 Józefów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@elandom.pl… czytaj więcej

 

Elandom – najlepsze nieruchomości na Linii Otwockiej, w Warszawie i całej Polsce!