22 769 27 88, kom.  660 101 000,  biuro@elandom.pl  –  Elandom nieruchomości   Skłodowskiej 14   05-420 Józefów

Józefów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 900 PLN
Powierzchnia
86,19 m2
Piętro
1

Do podnajęcia lokal o powierzchni 86,19 położony na I piętrze (be windy) budynku handlowo usługowego. Budynek usytuowany przy ul. Piłsudskiego, wzdłuż głównego ciągu komunikacyjnego. Lokal jest doskonale widoczny dla potencjalnych klientów. 

Powierzchnia to: 
- 3 gabinety 
- recepcja 
- poczekalnia 
- pomieszczenie socjalne 
- 2 wc 

Z uwagi na prowadzoną działalność każdy z gabinetów jest klimatyzowany, wyciszony, wyposażony w drzwi z systemem opuszczanych progów, co zapewnia prawie całkowite wyciszenie pomieszczeń. Wystrój lokalu jest neutralny, w ciepłych tonacjach kolorów. Każde pomieszczenie jest wyposażone w drewniane meble w wysokim standardzie do całkowitej dyspozycji podnajemcy. 
Lokal dwustronny, z ekspozycją północną wschodnią i południowo zachodnią, co zapewnia doskonałe doświetlenie pomieszczeń.

Do dyspozycji najemcy i klientów duży parking oraz szybkie łącze światłowodowe. 

Lokal do podnajęcia od zaraz! Dostępny w każdy dzień roboczy do godziny 13.00, weekendy i święta bez ograniczeń czasowych.  Szczególnie dedykowany psychiatrom, seksuologom, terapeutom sensorycznym, logopedom, coachom, masażystom itp. Wykluczona jest działalność psychologiczna, psychoterapeutyczna, fryzjerska i kosmetyczna. 

Czynsz 1 900 zł bez dodatkowych opłat. Kaucja w wysokości dwumiesięcznego czynszu. 

Zapraszam do oglądania 
Joanna Gruba 
tel. 660 280 311
e-mail: j.gruba@elandom.pl 

  • Recepcja: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
Joanna Gruba

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ELANDOM Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ELANDOM Nieruchomości z siedzibą przy ul. Skłodowskiej 14, 05-420 Józefów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@elandom.pl… czytaj więcej

 

Elandom – najlepsze nieruchomości na Linii Otwockiej, w Warszawie i całej Polsce!