22 769 27 88, kom.  660 101 000,  biuro@elandom.pl  –  Elandom nieruchomości   Skłodowskiej 14   05-420 Józefów

Józefów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 600 PLN
Powierzchnia
32 m2
Piętro
1

Do podnajęcia lokal biurowy w Józefowie w zacisznym miejscu pośród lasów sosnowych. Lokal na I piętrze o powierzchni 32 m2 składający się z dwóch oddzielnych pomieszczeń biurowych.  Pomieszczenia umeblowane z dostępem do kuchni i łazienki. To idealne miejsce na nieuciążliwą działalność wymagającą ciszy. Budynek jest ogrodzony, podłączony do systemu alarmowego. Przed budynkiem, wzdłuż ulicy ok. 4 miejsc postojowych. 

Lokalizacja:
Budynek mieści się po wschodniej stronie torów, nie opodal ul. Kasprowicza. W okolicy tereny leśne i pojedyncza zabudowa jednorodzinna. Dojazd drogą polną. 

Czynsz: 1 600 zł netto + opłaty (gaz + prąd)

Zapraszam do oglądania 
Joanna Gruba 
tel. 660 280 311 

  • Podwieszane sufity: Tak
Joanna Gruba

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ELANDOM Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ELANDOM Nieruchomości z siedzibą przy ul. Skłodowskiej 14, 05-420 Józefów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@elandom.pl… czytaj więcej

 

Elandom – najlepsze nieruchomości na Linii Otwockiej, w Warszawie i całej Polsce!