22 769 27 88, kom.  660 101 000,  biuro@elandom.pl  –  Elandom nieruchomości   Skłodowskiej 14   05-420 Józefów

Jelonki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
888 000 PLN
Powierzchnia
8,46 Ha

Działki położone we wsi Jelonki (woj. warmińsko - mazurskie, powiat elbląski) o łącznej powierzchni 8,4636 ha (1,0741 ha i 7,3895 ha). Nieruchomości położone są u zbiegu koryta Kanału Elbląskiego z Pochylnią Jelenie a drogą wojewódzką nr 572. Sąsiedztwo terenów rolnych, niskiej zabudowy wiejskiej i drogi wojewódzkiej. Teren większej działki przeznaczony jest pod zabudowę rekreacji indywidualnej, działalności turystycznej i obsługi turystyki, w tym przystani jachtowej. Do działki prowadzi droga asfaltowa (droga wojewódzka nr 527), co umożliwia dogodny dojazd dla autobusów i autokarów. Teren mniejszej działki położony jest na terenach rolniczej przestrzeni produkcyjnej. Nieruchomość znajduje się w obszarze uzbrojonym w media komunalne: sieć wodociągowa, sieć elektroenergetyczna, sieć telefoniczna. Przez nieruchomość przebiega napowietrzna linia elektroenergetyczna, wodociągowa.

Działki zlokalizowane są w turystycznej okolicy, co pozwala skorzystać z wielu atrakcji - przejazd statkiem przez kanał Elbląski, przejażdżka rowerowa. Przez Jelonki przebiega Kanał Ostródzko - Elbląski z Pochylnią Jelenie. Kanał łączy mazurskie jeziora z Zalewem Wiślanym. Różnicę (100 m) wysokości poziomów pokonuje przy pomocy śluz i pochylni - szynowe urządzenia wyciągowe, napędzane mechanicznie siłą przepływu wody. Jest to światowej klasy zabytek sztuki hydrotechnicznej, zaprojektowany przez holenderskiego inżyniera na początku XIX wieku w celu połączenia wodnego Prus Wschodnich z Bałtykiem.
We wsi znajdują się domy podcieniowe z przełomu XVIII i XIX w, sklepy spożywcze, szkoła podstawowa, OSP, kościół, przystanki komunikacji międzymiastowej. Cena do negocjacji!!! Super!!!! Oferta tylko u nas, zapraszam!!! Negocjuj !!!!!!!!! Cena do rozmowy:)


  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny usług, Tereny zieleni
  • Dostępne w okolicy: Las, Sklep, Przystań, Kościół, Blacharnia
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS
Anna Betnarska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ELANDOM Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ELANDOM Nieruchomości z siedzibą przy ul. Skłodowskiej 14, 05-420 Józefów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@elandom.pl… czytaj więcej

 

Elandom – najlepsze nieruchomości na Linii Otwockiej!