Jelonki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
895 000 PLN
Cena za m2
11,75 PLN
Powierzchnia działki
8,46 Ha
Powierzchnia działki - jednostka
ha
Szerokość działki (mb.)
289
Długość działki (mb.)
398
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Działka narożna
Tak
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Dostępne od
2021-02-03
Numer oferty
2406/4451/OGS

Opis nieruchomości

Działki położone we wsi Jelonki (woj. warmińsko - mazurskie, powiat elbląski) o łącznej powierzchni 8,4636 ha (1,0741 ha i 7,3895 ha). Nieruchomości położone są u zbiegu koryta Kanału Elbląskiego z Pochylnią Jelenie a drogą wojewódzką nr 572. Sąsiedztwo terenów rolnych, niskiej zabudowy wiejskiej i drogi wojewódzkiej. Teren większej działki przeznaczony jest pod zabudowę rekreacji indywidualnej, działalności turystycznej i obsługi turystyki, w tym przystani jachtowej. Do działki prowadzi droga asfaltowa (droga wojewódzka nr 527), co umożliwia dogodny dojazd dla autobusów i autokarów. Teren mniejszej działki położony jest na terenach rolniczej przestrzeni produkcyjnej. Nieruchomość znajduje się w obszarze uzbrojonym w media komunalne: sieć wodociągowa, sieć elektroenergetyczna, sieć telefoniczna. Przez nieruchomość przebiega napowietrzna linia elektroenergetyczna, wodociągowa.

Działki zlokalizowane są w turystycznej okolicy, co pozwala skorzystać z wielu atrakcji - przejazd statkiem przez kanał Elbląski, przejażdżka rowerowa. Przez Jelonki przebiega Kanał Ostródzko - Elbląski z Pochylnią Jelenie. Kanał łączy mazurskie jeziora z Zalewem Wiślanym. Różnicę (100 m) wysokości poziomów pokonuje przy pomocy śluz i pochylni - szynowe urządzenia wyciągowe, napędzane mechanicznie siłą przepływu wody. Jest to światowej klasy zabytek sztuki hydrotechnicznej, zaprojektowany przez holenderskiego inżyniera na początku XIX wieku w celu połączenia wodnego Prus Wschodnich z Bałtykiem.
We wsi znajdują się domy podcieniowe z przełomu XVIII i XIX w, sklepy spożywcze, szkoła podstawowa, OSP, kościół, przystanki komunikacji międzymiastowej. Cena do negocjacji!!! Super!!!! Oferta tylko u nas, zapraszam!!! Negocjuj !!!!!!!!!

Zapraszam do oglądania
Anna Betnarska
660 101 000
a.betnarska@elandom.pl

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny usług, Tereny zieleni
  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Dostępne w okolicy: Las, Sklep, Przystań, Kościół, Blacharnia
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Komunikacja: PKS
  • Widok na: Las, Pola, Jezioro

Kontakt

Anna Betnarska

Anna Betnarska

Telefon:
660 101 000
E-mail:
a.betnarska@elandom.pl
Numer licencji:
164/2014

Profil agenta