22 769 27 88, kom.  660 101 000,  biuro@elandom.pl  –  Elandom nieruchomości   Skłodowskiej 14   05-420 Józefów

Józefów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
945 000 PLN
Powierzchnia
60 m2
Liczba pokoi
2

Do sprzedania niewielki dom w Józefowie, dwa pokoje, kuchnia, łazienka, obok garaż i wiata. Położony na kształtnej, prostokątnej (18 x 52 m) działce.
Cicha, bardzo klimatyczna część Józefowa. Dom położony jest na końcu dyskretnej ulicy, z doskonałym dojazdem drogą pokrytą asfaltem.  W najbliższym sąsiedztwie znajdują się działki z budynkami jednorodzinnymi, ogrodami, miłym sąsiedztwem.
Dom w dobrym stanie technicznym, choć wymaga remontu - na bieżąco i w miarę możliwości utrzymywany przez właścicieli . Alternatywą jest jego rozbudowa lub postawienie na terenie nowego budynku.

Sama działka daje dużo możliwości: postawienie altanki ogrodowej, urządzenie placu zabaw dla dzieci lub miejsca na grill ogrodowy.
Teren bardzo zielony, sporo drzew i nasadzeń roślinnych.

Centrum miasta, sklepy urzędy, placówki usługowe, urzędu - ok. 1 km
W Józefowie znajdują się trzy publiczne szkoły podstawowe, przedszkola gminne i prywatne, szkoły średnie, filie uczelni.
Ośrodek sportu z basenem, boiska, pola do gry w golfa i tenisa + park linowy na terenie kompleksu hotelowego (ogólnie dostępne), trasy rowerowe, tereny leśne, rzeka Świder - to ważne informacje dla osób ceniących sobie aktywny tryb życia. 

Odległość do stacji PKP Józefów - ok. 1 km, do stacji PKP Michalin - ok. 1,3 km. Dojazd komunikacją publiczną do Warszawy zajmuje ok. 40 minut. Dojazd samochodem: do wjazdu na Południową Obwodnicę Warszawy jest ok. 4,5 km, możliwość przemieszczania się ulicami po obu stronach linii kolejowej lub ul. Nadwiślańską.

Z uwagi na swoją lokalizację i otoczenie dom ten jest bardzo atrakcyjną ofertą dla osób poszukujących dobrej przestrzeni do zamieszkania.

Serdecznie zapraszam do osobistych odwiedzin.

Arkadiusz P. Lenicki

tel. 660 280 042
e-mail: a. lenicki@elandom.pl

Moje inne oferty znajdziesz na mapie (proszę skopiować link):
https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1ZH2nl08UtJ7dHeYXPxd8IzAK39qZnkU&usp=sharing

 • Materiał: Drewno
 • Dach: Blacha
 • Typ okien: Drewniane (stary typ)
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Ogrodzenie: Mieszane
 • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Apteka, Komenda policji, Sklep, Fitnes, Bazarek, Bank, Przedszkole, Szkoła, Kościół, Restauracja, Gimnazjum, Hala sportowa, Plac zabaw, Las
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Komunikacja: Autobus, Kolejka podmiejska, Kolej
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Ciepła woda: Piec gazowy
 • Rodzaj kanalizacji: Miejska
 • Rodzaj ogrzewania: Gazowe
Arkadiusz Lenicki

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ELANDOM Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ELANDOM Nieruchomości z siedzibą przy ul. Skłodowskiej 14, 05-420 Józefów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@elandom.pl… czytaj więcej

 

Elandom – najlepsze nieruchomości na Linii Otwockiej!