ELANDOM Nieruchomości,
 ul. Skłodowskiej 14, 05-420 Józefów, 
Tel.: 22 769 27 88, 660 101 000, 
Znajdź nas na Facebooku: elandom

Obiekt - Wynajem - Nowy Konik

Wyślij znajomemu

 
Cena
15 300 PLN
Powierzchnia
850 m2
Numer oferty
99/4451/OOW
Rynek
Wtórny
Powierzchnia
850 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Inne
Rodzaj budynku
Hala produkcyjna

Udostępnij

Propozycja wynajmu Hali produkcyjnej lub na dużą firmę transportową, obiekt jest strzeżony z dużym bramami garażowymi, podjazdy na TIRY.
Do Hali jest też budynek biurowy, pomieszczenia takie jak - kuchnia ,szatnia, toaleta damska i męska wraz z prysznicem. Biuro jest ogrzewane z pietra jest podgląd na halę która jest też ogrzewana . Do wglądu jest przekrój hali jak i dokumentacja. Dobry dojazd z głównej ulicy.Serdecznie zapraszam do oglądania nieruchomości pod wynajem, dobra lokalizacja.

Formularz Kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest ELANDOM Nieruchomości z siedzibą w Józefów (05-420) przy ul. Skłodowskiej 14. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
Tylko u nas wirtualne spacery 3D po domach na sprzedaż