ELANDOM Nieruchomości,
 ul. Skłodowskiej 14, 05-420 Józefów, 
Tel.: 22 769 27 88, 660 101 000, 
Znajdź nas na Facebooku: elandom

Dom - Sprzedaż - Józefów

Wyślij znajomemu

 
Cena
780 000 PLN
Powierzchnia
220 m2
Liczba pokoi
5
Numer oferty
1040/4451/ODS
Rynek
Wtórny
Powierzchnia
220 m2
Powierzchnia działki
780 m2
Powierzchnia użytkowa
130 m2
Rok budowy
1975
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Rodzaj ogrzewania
CO własne
Piwnica
Tak

Udostępnij

Dom wolno stojący typu klocek w centrum Michalina 5 minut od stacji PKP. Dom składa się z czterech kondygnacji.
I kondygnacja: wysoka piwnica (2,4 m) z dużymi oknami, dwa pomieszczenia gospodarcze i dwa pokoje do wykorzystania np. na pracownię.
II kondygnacja: tak zwany wysoki parter; kuchnia, dwa pokoje (z jednego pokoju jest wyjście na duży taras) łazienka, WC i klatka schodowa na piętro.
III kondygnacja: pierwsze piętro trzy sypialnie, łazienka i wyjście z jednego pokoju na balkon.
IV kondygnacja: poddasze dobudowane, ocieplone z dużymi oknami, powierzchnia do wykorzystania na cele mieszkalne, można wydzielić trzy pokoje i łazienkę.
W budynku zamontowano nowe mahoniowe okna i zmieniono dach. W jednym z dwóch pomieszczeń gospodarczych znajdują się nowy gazowy piece CO. W całym domu rozprowadzono w 2016 roku nowe centralne ogrzewanie. Dom jest podłączony do własnego ujęcia wody. W pokojach na podłodze parkiet dębowy, w doskonałym stanie, nie wymaga naprawy.
Na działce o powierzchni około 800 m/2 wydzielono miejsce na warzywnik, posadzono krzewy i drzewa owocowe.
Dom położony jest w świetnej lokalizacji, w cichej uliczce. Dom można przeznaczyć dla dużej, wielopokoleniowej rodziny, bądź też na mały hostel.
Serdecznie zapraszam na prezentację domu.

KONTAKT
Grażyna Makuszyńska
g.makuszynska@elandom.pl
660 280 806

  • Droga dojazdowa:Asfaltowa

Formularz Kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest ELANDOM Nieruchomości z siedzibą w Józefów (05-420) przy ul. Skłodowskiej 14. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
Tylko u nas wirtualne spacery 3D po domach na sprzedaż