22 769 27 88, kom.  660 101 000,  biuro@elandom.pl  –  Elandom nieruchomości   Skłodowskiej 14   05-420 Józefów

Jatne

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
6 500 PLN
Powierzchnia
460 m2
Liczba pokoi
7

W ofercie do wynajęci budynek przemysłowy o łącznej powierzchni  ~460m2 z działką do wyłącznej dyspozycji najemcy ~702 m2 oraz parkingiem przed budynkiem. Istnieje możliwość wjazdu i rozładunku TIR. Budynek położony jest na ogromnym placu, na którym postawione są również: budynek biurowy oraz dwie hale. Cały obiekt jest ogrodzony. 

Przedmiot najmu
Do głównej hali o powierzchni 200 m2 prowadzi brama garażowa o wymiarach 3,11 x 2,76 m, wysokość pomieszczenia 3,19 m. Bezpośrednio z pomieszczenia jest przejście do kolejnej hali ok. 70 m2 z szeroką bramą do rozładunku oraz bramą wychodzącą na teren posesji. Do budynku przylega zadaszona i obita blachą oświetlona wiata. 
Z hali głównej jest również przejście do części socjalnej, która składa się z stołówki, 2 szatni oraz 2 oddzielnych toalet. Na końcu korytarza wejście na  halę 100 m2 z bramą na posesję.  
W budynku dostępna jest siła, prąd oraz woda miejska. Hale nie są ogrzewane. Istnieje możliwość montażu nagrzewnic olejowych lub ze zbiornika z gazem. 
Pomieszczenia socjalne posiadają ogrzewanie podłogowe elektryczne. Podłogi w pomieszczeniach wyłożone są płytkami. Przed budynkiem duży teren wyłożony kostka, z możliwością parkowania samochodów do podziału wraz z innymi najemcami. W drodze światłowód. 

Lokalizacja 
Nieruchomość znajduje się we wsi Jatne w powiecie Otwockim. Tereny zabudowane są budynkami mieszkaniowymi oraz halami przemysłowymi. Dojazd do posesji jest drogą asfaltową. 
Droga S17 położona jest niespełna 750 m od obiektu, co zapewnia doskonałą komunikację. 

cena: 6 500 zł netto + opłaty za media 

Zapraszam do oglądania 

Joanna Gruba
tel. 660 280 311
e-mail: j.gruba@elandom.pl 

* istnieje możliwość wynajęcia budynku biurowego ok. 300 m2 na tej samej posesji.

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Stan budynku: Dobry
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autostrada
Joanna Gruba

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ELANDOM Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ELANDOM Nieruchomości z siedzibą przy ul. Skłodowskiej 14, 05-420 Józefów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@elandom.pl… czytaj więcej

 

Elandom – najlepsze nieruchomości na Linii Otwockiej!