Oferty sprzedaży i wynajmu nieruchomości

Pomagamy Państwu znaleźć własne cztery kąty lub idealne miejsce na rozwój nowego biznesu. Ponieważ jako agencja nieruchomości funkcjonujemy na rynku od wielu lat, doskonale znamy potrzeby naszych Klientów szukających domów na sprzedaż czy mieszkań do wynajęcia w Józefowie, Warszawie lub innych miastach linii otwockiej. Zdajemy sobie sprawę także, czego oczekują przedsiębiorcy poszukujący działki bądź lokalu dla swojej firmy. Dzięki temu, wiemy m.in. na co zwrócić szczególną uwagę opisując poszczególne oferty.

Na naszej liście ofert znajdą Państwo różnej wielkości domy na sprzedaż czy mieszkania do wynajęcia, działki budowlane do zakupu na własność oraz komercyjno-usługowe do wydzierżawienia, a także lokale i obiekty pod różne typy działalności.

Sprawdź, co ma w aktualnej ofercie nasza agencja nieruchomości i znajdź coś dla siebie!

Domy na sprzedaż

Duża powierzchnia użytkowa, własny ogród i być może także kominek, w którym zimą wesoło będzie trzaskał ogień. Dostępne w naszej ofercie domy na sprzedaż to różnego typu budynki zlokalizowane w Warszawie, Józefowie czy innych punktach linii otwockiej. Wśród nich z pewnością jest ten jedyny – wymarzony!

Domy na wynajem

Propozycja dla wszystkich, którzy chcą mieszkać z dala od zgiełku centrum miasta i jednocześnie nie chcą jeszcze kupować czegoś na własność. Wśród udostępnianych przez naszą agencję nieruchomości, znajdą Państwo także domy w Józefowie i okolicy do wynajęcia jako kwatery pracownicze lub pod działalność gospodarczą.

Mieszkania na sprzedaż

Za pośrednictwem naszej agencji nieruchomości wystawione są kawalerki oraz kilkupokojowe mieszkania na sprzedaż na rynku wtórnym w Warszawie, Józefowie i okolicy. Wśród proponowanych lokali znajdą Państwo zarówno takie, do których można się od razu wprowadzić, jak i w stanie deweloperskim – do wykończenia.

Mieszkania na wynajem

Wszystkich, którzy szukają lokum na określony czas, zachęcamy do sprawdzenia naszych aktualnych ogłoszeń! Znajdą się tu mieszkania do wynajęcia w Józefowie czy w Warszawie, wyposażone, jak i nieumeblowane, o różnej wielkości powierzchni użytkowej oraz o różnym standardzie wykończenia.

Działki na sprzedaż

Jeśli chcą się Państwo budować i szukacie idealnego miejsca pod inwestycję w Józefowie, Otwocku czy w Warszawie, zachęcamy do sprawdzenia ofert udostępnianych przez naszą agencję nieruchomości. Prezentowane przez nas działki budowlane to różnej wielkości grunty atrakcyjne praktycznie pod każdym względem.

Działki na wynajem

Pod magazyn lub zakład produkcyjny, na parking bądź komis samochodowy, jak również na innego typu działalności gospodarcze. Działki w Józefowie i innych miastach linii otwockiej, które można wynająć za pośrednictwem naszej agencji nieruchomości, to gratka dla przedsiębiorców szukających miejsca dla swojej firmy.

Lokale na sprzedaż

W przypadku wielu działalności jednym z kluczowych aspektów jest odpowiednia lokalizacja. Nasza agencja nieruchomości pośredniczy także w sprzedaży lokali biurowych oraz handlowo-usługowych. Wśród prezentowanych ofert znajdą Państwo lokale, które sprawdzą się jako lokum dla firm o różnych profilach.

Lokale na wynajem

Obojętnie, czy szukają Państwo na wynajem niewielkiego lokalu czy dużych powierzchni magazynowych dla swojej działalności. Nasi Klienci mają Państwu do zaoferowania różnego typu lokale komercyjne, które świetnie sprawdzą się zarówno jako biuro, jak i punkt handlowo-usługowy bądź miejsce do przechowywania towaru.

Obiekty na sprzedaż

Korzystając z pośrednictwa naszej agencji nieruchomości z pewnością znajdą Państwo obiekt, w którym będą Państwo mogli rozwinąć swoją działalność. Pośredniczymy w sprzedaży różnego typu budynków, w których można prowadzić biuro bądź punkt handlowo-usługowy, jak również stworzyć magazyn, pracownię czy warsztat.

Obiekty na wynajem

Jeśli chcą Państwo wynająć halę magazynową, dom zaadaptowany pod działalność usługową czy innego typu obiekt odpowiadający potrzebom firmowym, z nami z pewnością znajdą Państwo budynek spełniający Wasze oczekiwania. Nasza agencja nieruchomości pośredniczy w wynajmie wszelkiego typu obiektów użytkowych.

Oferty specjalne

Okazyjna cena, wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja lub oferta dostępna tylko i wyłącznie za pośrednictwem naszej agencji nieruchomości? Specjalnie dla Państwa zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie nasze oferty specjalne. To tu znajdą Państwo najlepsze oferty domów na sprzedaż, mieszkań do wynajęcia czy działek pod dzierżawę.

Najnowsze oferty

Czekasz na tę jedną jedyną okazję? Sprawdź nasze najnowsze oferty. Być może to właśnie dziś znajdziesz idealne mieszkanie do wynajęcia, dom na sprzedaż, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania, czy też działkę lub lokal, w którym rozwiniesz firmę. Nie zwlekaj dłużej – znajdź nieruchomość dla siebie!

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: