Otwock Mały

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
382 296 PLN
Cena za m2
6 800 PLN
Powierzchnia
56,22 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Liczba pięter
3
Rodzaj budynku
Blok
Typ kuchni
Aneks
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2023
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Dostępne od
2023-01-30
Numer oferty
1368/4451/OMS

Opis nieruchomości

Mieszkanie w III etapie inwestycji.

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 56,22 m2 składający się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 26,25m2, pokoju o pow. 7,56 m2 i 8,17 m2, łazienki o pow. 4,37 m2, komunikacji o pow. 9,87 m2 . Balkon. Do mieszkania należy zakupić miejsce postojowe podziemne w garażu w cenie 35.000 zł.. Komórka lokatorska w cenie 5.000 zł/1 m2.


Kameralnie & nowocześnie
Nowy Karczew III jest kontynuacją dwóch etapów osiedla – w sumie 8 budynków wielorodzinnych, które zostały zrealizowane i oddane do użytkowania na sąsiadujących ze sobą działkach w Otwocku Małym. Niewątpliwie ogromnym atutem tej inwestycji jest jej położenie – z dala od miejskiego zgiełku, w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego ale w aglomeracji warszawskiej.

Zaprojektowany zespół kolejnych – czterech kameralnych budynków, charakteryzować się będzie spokojną i nowoczesną architekturą. Dla wygody przyszłych mieszkańców, budynki zostały wyposażone w cichobieżne windy za pomocą których będzie można dostać się do garaży podziemnych i komórek lokatorskich.

Podobnie jak w zrealizowanych etapach, zaprojektowano zespół czterech kameralnych budynków o spokojnej i nowoczesnej architekturze. Dla wygody przyszłych mieszkańców, budynki zostały wyposażone w cichobieżne windy za pomocą których będzie można dostać się do garaży podziemnych i komórek lokatorskich.

Na terenie osiedla przewidziano strefę rekreacyjną dla mieszkańców oraz plac zabaw dla dzieci. W trosce o zapewnienie bezpieczeństwa osiedle zostanie ogrodzone.

Optymalna powierzchnia oraz funkcjonalny i przemyślany rozkład mieszkań, pozwoli na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb, nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wszystkie mieszkania posiadają dodatkową powierzchnię w formie balkonów lub ogródków z widokiem na zalesioną okolicę oraz doskonale zaprojektowane wewnętrzne zielone dziedzińce.

Ze względu na dużą ilość terenów zielonych i sąsiedztwo niskiej zabudowy jednorodzinnej, inwestycja zyskała charakter mieszkaniowo – rekreacyjny. Będzie wspaniałym miejscem zarówno dla młodych par, rodzin z dziećmi jak i również osób starszych, a na pewno dla osób ceniących ciszę, spokój i komfort. Bliskość natury stwarza wiele możliwości do relaksu i sprzyja aktywnemu wypoczynkowi.

W okolicy istnieje pełna infrastruktura miejska – szkoły, sklepy, punkty usługowe oraz przychodnia, co podnosi walory użytkowe Inwestycji.
Dodatkowym atutem inwestycji jest pełna własność działki – najkorzystniejsza forma prawna dla przyszłych właścicieli mieszkań.
Kupujący nie płaci podatku PCC i prowizji.

Planowany termin zakończenia prac budowlanych bud. C i D - 31.01.2023.
Planowany termin przeniesienia prawa własności bud . C i D - 31.12.2023.
Zapraszam. Mamy mieszkania do wyboru !!!!!! na I, II i III piętrze dwupokojowe i trzypokojowe.


Beata Moch
tel. 660 160 606
b.moch@elandom.pl

Parametry dodatkowe

  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Hala sportowa, Komenda policji, Przedszkole, Kościół, Plac zabaw, Apteka, Szkoła, Bazarek, Przychodnia lekarska, Restauracja, Bank, Zabudowa niska
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Beata Moch

Beata Moch

Telefon:
660 160 606
E-mail:
b.moch@elandom.pl

Profil agenta