Otwock Mały

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
432 047 PLN
Cena za m2
7 700 PLN
Powierzchnia
56,11 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
Parter
Liczba pięter
3
Rodzaj budynku
Blok
Typ kuchni
Aneks
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2023
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Numer oferty
1371/4451/OMS

Opis nieruchomości

Mieszkanie w III etapie inwestycji.

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 56,11 m2 składający się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 24,81 m2, pokoju o pow. 8,18 i 7,65 m2, łazienki o pow. 5,08 m2, komunikacji o pow. 10,39 m2 . Ogródek 84,98 m2. Do mieszkania można zakupić miejsce postojowe podziemne w garażu w cenie 35.000 zł. Komórka lokatorska w cenie 5.000 zł/1 m2.


Kameralnie & nowocześnie
Nowy Karczew III jest kontynuacją dwóch etapów osiedla – w sumie 8 budynków wielorodzinnych, które zostały zrealizowane i oddane do użytkowania na sąsiadujących ze sobą działkach w Otwocku Małym. Niewątpliwie ogromnym atutem tej inwestycji jest jej położenie – z dala od miejskiego zgiełku, w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego ale w aglomeracji warszawskiej.

Zaprojektowany zespół kolejnych – czterech kameralnych budynków, charakteryzować się będzie spokojną i nowoczesną architekturą. Dla wygody przyszłych mieszkańców, budynki zostały wyposażone w cichobieżne windy za pomocą których będzie można dostać się do garaży podziemnych i komórek lokatorskich.

Podobnie jak w zrealizowanych etapach, zaprojektowano zespół czterech kameralnych budynków o spokojnej i nowoczesnej architekturze. Dla wygody przyszłych mieszkańców, budynki zostały wyposażone w cichobieżne windy za pomocą których będzie można dostać się do garaży podziemnych i komórek lokatorskich.

Na terenie osiedla przewidziano strefę rekreacyjną dla mieszkańców oraz plac zabaw dla dzieci. W trosce o zapewnienie bezpieczeństwa osiedle zostanie ogrodzone.

Optymalna powierzchnia oraz funkcjonalny i przemyślany rozkład mieszkań, pozwoli na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb, nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wszystkie mieszkania posiadają dodatkową powierzchnię w formie balkonów lub ogródków z widokiem na zalesioną okolicę oraz doskonale zaprojektowane wewnętrzne zielone dziedzińce.

Ze względu na dużą ilość terenów zielonych i sąsiedztwo niskiej zabudowy jednorodzinnej, inwestycja zyskała charakter mieszkaniowo – rekreacyjny. Będzie wspaniałym miejscem zarówno dla młodych par, rodzin z dziećmi jak i również osób starszych, a na pewno dla osób ceniących ciszę, spokój i komfort. Bliskość natury stwarza wiele możliwości do relaksu i sprzyja aktywnemu wypoczynkowi.

W okolicy istnieje pełna infrastruktura miejska – szkoły, sklepy, punkty usługowe oraz przychodnia, co podnosi walory użytkowe Inwestycji.
Dodatkowym atutem inwestycji jest pełna własność działki – najkorzystniejsza forma prawna dla przyszłych właścicieli mieszkań.

Kupujący nie płaci podatku PCC i prowizji.

Planowany termin zakończenia prac budowlanych bud. C i D - 31.08.2023.
Planowany termin przeniesienia prawa własności bud . C i D - 31.12.2023.

Zapraszam. Mamy mieszkania do wyboru !!!!!! Np.
Parter z ogródkiem:
- C 1 - lokal o pow. 45,34 m2, ogródek 78,87 m2 - w cenie 8000/1 m2
- C 3 - lokal o pow. 40,95 m2, ogródek 32,68 m2 - w cenie 7700/1 m2
- C 4 - lokal o pow. 56,79 m2, ogródek 149,59 m2 - w cenie 7900/1 m2

Aktualność ofert mieszkań na 1, 2 i 3 piętrze sprawdzamy indywidualnie dla każdego klienta.
Parametry dodatkowe

  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Plac zabaw, Apteka, Sklep, Bazarek, Przychodnia lekarska, Restauracja, Bank, Komenda policji, Przedszkole, Zabudowa niska, Szkoła, Hala sportowa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Beata Moch

Beata Moch

Telefon:
660 160 606
E-mail:
b.moch@elandom.pl

Profil agenta