22 769 27 88, kom.  660 101 000,  biuro@elandom.pl  –  Elandom nieruchomości   Skłodowskiej 14   05-420 Józefów

Otwock Mały

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
371 788 PLN
Powierzchnia
45,34 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
Parter

Mieszkanie w III etapie inwestycji.

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 45,34 m2 składający się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 24,13m2, pokoju o pow. 10,98 m2, łazienki o pow. 4,38 m2, komunikacji o pow. 5,85 m2 . Ogródek 79,58 m2. Do mieszkania można zakupić miejsce postojowe naziemne 10.000 zł. Komórka lokatorska w cenie 5.000 zł/1 m2.


Kameralnie & nowocześnie
Nowy Karczew III jest kontynuacją dwóch etapów osiedla – w sumie 8 budynków wielorodzinnych, które zostały zrealizowane i oddane do użytkowania na sąsiadujących ze sobą działkach w Otwocku Małym. Niewątpliwie ogromnym atutem tej inwestycji jest jej położenie – z dala od miejskiego zgiełku, w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego ale w aglomeracji warszawskiej.

Zaprojektowany zespół kolejnych – czterech kameralnych budynków, charakteryzować się będzie spokojną i nowoczesną architekturą. Dla wygody przyszłych mieszkańców, budynki zostały wyposażone w cichobieżne windy za pomocą których będzie można dostać się do garaży podziemnych i komórek lokatorskich.

Podobnie jak w zrealizowanych etapach, zaprojektowano zespół czterech kameralnych budynków o spokojnej i nowoczesnej architekturze. Dla wygody przyszłych mieszkańców, budynki zostały wyposażone w cichobieżne windy za pomocą których będzie można dostać się do garaży podziemnych i komórek lokatorskich.

Na terenie osiedla przewidziano strefę rekreacyjną dla mieszkańców oraz plac zabaw dla dzieci. W trosce o zapewnienie bezpieczeństwa osiedle zostanie ogrodzone.

Optymalna powierzchnia oraz funkcjonalny i przemyślany rozkład mieszkań, pozwoli na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb, nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wszystkie mieszkania posiadają dodatkową powierzchnię w formie balkonów lub ogródków z widokiem na zalesioną okolicę oraz doskonale zaprojektowane wewnętrzne zielone dziedzińce.

Ze względu na dużą ilość terenów zielonych i sąsiedztwo niskiej zabudowy jednorodzinnej, inwestycja zyskała charakter mieszkaniowo – rekreacyjny. Będzie wspaniałym miejscem zarówno dla młodych par, rodzin z dziećmi jak i również osób starszych, a na pewno dla osób ceniących ciszę, spokój i komfort. Bliskość natury stwarza wiele możliwości do relaksu i sprzyja aktywnemu wypoczynkowi.

W okolicy istnieje pełna infrastruktura miejska – szkoły, sklepy, punkty usługowe oraz przychodnia, co podnosi walory użytkowe Inwestycji.
Dodatkowym atutem inwestycji jest pełna własność działki – najkorzystniejsza forma prawna dla przyszłych właścicieli mieszkań.

Kupujący nie płaci podatku PCC i prowizji.

Terminy NK3:
BUDYNEK C i D:
Planowany termin rozpoczęcia prac budowlanych:  21.06.2021 roku
Planowany termin zakończenia prac budowlanych:  31.10.2023 roku 
 
BUDYNEK A i B:
Planowany termin rozpoczęcia prac budowlanych:  02.02.2022 roku
Planowany termin zakończenia prac budowlanych:  31.12.2023 roku
 
Termin, do którego nastąpi przeniesienie prawa własności nieruchomości:
od MARCA  2024 rok - budynek C i D
od CZERWCA 2024 rok- budynek A i B

Zapraszam. Mamy mieszkania do wyboru !!!!!!
  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Szkoła, Przychodnia lekarska, Bazarek, Restauracja, Bank, Przedszkole, Komenda policji, Kościół, Plac zabaw, Apteka, Sklep, Hala sportowa
  • Komunikacja: Autobus
Beata Moch

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ELANDOM Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ELANDOM Nieruchomości z siedzibą przy ul. Skłodowskiej 14, 05-420 Józefów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@elandom.pl… czytaj więcej

 

Elandom – najlepsze nieruchomości na Linii Otwockiej, w Warszawie i całej Polsce!