Warszawa

ul. Nubijska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
399 000 PLN
Cena za m2
10 500 PLN
Powierzchnia
38 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4
Liczba pięter
4
Rodzaj budynku
Niski blok
Typ kuchni
Widna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1972
Stan nieruchomości
Do drobnego remontu
Czynsz administracyjny
600 PLN
Dostępne od
2022-07-31
Numer oferty
1414/4451/OMS

Opis nieruchomości

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie, położone w niewielkim bloku na IV piętrze (łącznie 30 mieszkań na 5-ciu poziomach) na uroczym, zadbanym, pełnym zieleni osiedlu.
Osiedle powstało w pierwszej połowie lat 70-tych, jest sukcesywnie remontowane (wymiana okien w mieszkaniach i na klatkach schodowych, bloki docieplone, aktualnie trwa wymiana instalacji ciepłowniczej), bardzo dobrze zarządzane przez Spółdzielnię Mieszkaniową OSIEDLE MŁODYCH. Cechami charakterystycznymi jest bardzo duża ilość zadbanej zieleni, place zabaw, bliskość sklepów, przychodni zdrowia, placówek usługowych. Niebagatelne znaczenie ma fakt, iż osiedle to jest częścią historycznej Saskiej Kępy sztucznie podzielonej przez Trasę Łazienkowską. Położone pomiędzy Gocławiem a starszą częścią Saskiej Kępy jest fantastycznym miejscem na zamieszkanie - nie czuje się tu atmosfery typowych "blokowisk", gdzie budynki usytuowane są w minimalnych od siebie odległościach.
Samo mieszkanie jest niewielkie (wg zapisów w księdze wieczystej 42 m2, w tym 4 m2 piwnicy), bardzo funkcjonalne, ze sporym pokojem dziennym (16,2 m2) i dużym balkonem. Niewątpliwie stanowi doskonałą bazę do urządzenia nowoczesnego, interesującego lokum.
- bliskość Wisły (ok. 500 metrów) i terenów spacerowych nad rzeką,
- możliwość szybkiego dotarcia do centrum Warszawy (8 dziennych linii autobusowych i 3 nocne z przystanku EGIPSKA - 200 metrów, 12 linii z
przystanku SASKA - 1 km), bardzo przyjazne otoczenie (sklepy, placówki, usługi),
- łatwy dostęp do bardzo popularnej ulicy Francuskiej (ok. 1,3 km) i licznych restauracji na niej ulokowanych
- łatwy dojazd do CH PROMENADA, kin, sklepów

Osoby zainteresowane zapraszam do wspólnych odwiedzin.
P.S.
Tak - wiem, że nie powinno umieszczać się zdjęć wykonywanych wieczorem, ale to osiedle o każdej porze jest bardzo ładne. Warto przekonać się o tym osobiście.
ZAPRASZAM

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Szkoła, Park, Apteka, Bank, Zabudowa niska, Kościół, Fitnes, Sklep, Przedszkole, Bazarek, Przychodnia lekarska, Rzeka
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Arkadiusz Lenicki

Arkadiusz Lenicki

Telefon:
660 280 042
E-mail:
a.lenicki@elandom.pl

Profil agenta