Józefów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 700 PLN
Cena za m2
27,42 PLN
Powierzchnia
62 m2
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Sportowo/Rekreacyjne, Handlowo/Usługowe
Parking naziemny
Tak
Rodzaj budynku
Willa
Stan budynku
Bardzo dobry
Numer oferty
225/4451/OLW

Opis nieruchomości

PILNIE WYNAJMĘ - lokal składający się z dwóch pokoi (19,20 i 20,00 m2), łazienki (5,40 m2), dodatkowego pomieszczenia (5,20 m2). Bardzo uroczy, klimatyczny - położony jest na poziomie przyziemia, z oddzielnym i niekrępującym wejściem, możliwością korzystania z ogródka i 1 miejsca parkingowego.
Pomieszczenia są bardzo dobrze doświetlone, ustawne i wygodne. W zależności od potrzeb najemcy istnieje możliwość zorganizowania aneksu kuchennego w mniejszym pokoju lub oddzielnej kuchni w dodatkowym pomieszczeniu (5,20 m2). Oddzielne liczniki na wodę i prąd.

Położenie - ok. 1 km od stacji PKP Józefów (także przystanek autobusowy), blisko marketów spożywczych (TESCO, Piotr i Paweł), zespołu sportowego z basenem (200 metrów), szkoły podstawowej, wielu punktów usługowych. W bliskiej okolicy rzeka Świder z plażą miejską, lasy, tereny rekreacyjne.
Znakomity lokal do prowadzenia działalności gospodarczej (np. księgowość, usługi prawnicze, usługi medyczne i kosmetyczne).

Szczerze rekomenduję i zapraszam do wspólnych odwiedzin.
Arkadiusz P. Lenicki

tel. kom. 660 280 042

Kontakt

Arkadiusz Lenicki

Arkadiusz Lenicki

Telefon:
660 280 042
Email:
a.lenicki@elandom.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na warunki przedstawione na górze formularza.

Administratorem danych osobowych jest ELANDOM Nieruchomości z siedzibą przy ul. Skłodowskiej 14, 05-420 Józefów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@elandom.pl… czytaj więcej