22 769 27 88, kom.  660 101 000,  biuro@elandom.pl  –  Elandom nieruchomości   Skłodowskiej 14   05-420 Józefów

Warszawa, Wawer

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
7 100 PLN
Powierzchnia
150 m2
Piętro
Parter

Przestronny lokal 150 m2 znajduje się w na Warszawski Nadwiślu przy Trakcie Lubelskim.
Na parterze znajdują się trzy gabinety o pow. ok. 11 m1, 8 m2, oraz 24 m2, toaleta z prysznicem oraz szatnia. Powierzchnia przystosowana jest dla osób z niepełnosprawnością. W każdym gabinecie jest dostęp do bieżącej wody. Pomieszczenia wyposażone są w sprzęt rehabilitacyjny widoczny na zdjęciach, który również jest przedmiotem najmu.
Podpiwniczenie stanowi pomieszczenie główne 12 m2, pomieszczenie socjalne ok 4 m2, toaleta 4,5 m2, kotłowania oraz dwa pomieszczenia magazynowe.
Budynek ogrzewany jest dwufunkcyjnym piecem gazowym, woda z ujęcia własnego, szambo. W budynku założony jest alarm, teren posesji jest ogrodzony. Możliwość założenia klimatyzacji i rekuperacji.

Lokal świetnie nadaje się na prowadzenie działalności medycznej, handlowej lub biurowej.
W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy w kierunku Warszawy, sklep spożywczy oraz inne drobne usługi. Dojazd do S2 zajmuje zaledwie 5 minut.

Czynsz: 7100 netto + opłaty za media.
Cena do negocjacji.

Zapraszam do oglądania
Joanna Gruba
tel. 660 280 311
e-mail: j.gruba@elandom.pl

  • Alarm: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
Joanna Gruba

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ELANDOM Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ELANDOM Nieruchomości z siedzibą przy ul. Skłodowskiej 14, 05-420 Józefów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@elandom.pl… czytaj więcej

 

Elandom – najlepsze nieruchomości na Linii Otwockiej!