Karczew

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
208 016,50 PLN
Cena za m2
4 850 PLN
Powierzchnia
42,89 m2
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Handlowo/Usługowe, Inne
Stan budynku
Stan deweloperski
Parking naziemny
Tak
Rynek
Pierwotny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2019
Dostępne od
2020-05-21
Numer oferty
35/4451/OLS

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży lokal usługowy o powierzchni 42,89 m2 składający się z: pomieszczenia handlowego o pow. 39,90 m2, zaplecza/ łazienki o pow. 2,99 m2. Do kwoty należy doliczyć 23 % VAT.
Lokal także dostępny do wynajmu, kwota 60,00 zł netto za 1 m2.

Oddana do użytku inwestycja mieszkaniowa o kameralnym charakterze, usytuowana w cichej i spokojnej części Otwocka Małego, w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Cztery nowocześnie zaprojektowane budynki tworzą małe, ogrodzone osiedle o eleganckiej formie i stonowanej kolorystyce elewacji, wyposażone w cichobieżne windy, hale garażowe wraz z komórkami lokatorskimi dostępne z każdej klatki oraz zewnętrzne miejsca parkingowe.

Funkcjonalny i przemyślany rozkład mieszkań, pozwala na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb. Wszystkie mieszkania posiadają dodatkową powierzchnię w formie balkonów lub ogródków, z których roztacza się sielski widok na zalesioną okolicę oraz doskonale zaprojektowane wewnętrzne zielone dziedzińce z bezpiecznymi placami zabaw dla najmłodszych (teren osiedla zamknięty), a także miejscem do relaksu dla dorosłych mieszkańców Karczewa i okolic.

Ze względu na dużą ilość terenów zielonych i sąsiedztwo niskiej zabudowy jednorodzinnej, inwestycja zyskała charakter mieszkaniowo - rekreacyjny. Będzie wspaniałym miejscem zarówno dla młodych par, rodzin z dziećmi jak i również osób starszych.

W okolicy istnieje pełna infrastruktura miejska - szkoła, sklepy, punkty usługowe oraz przychodnia, co dodatkowo podnosi walory użytkowe Inwestycji.

Aktualnie trwa realizacja II etapu tej inwestycji – w grudniu 2020 r. planowane jest ukończenie budowy kolejnych 2 budynków A i B, w październiku 2021 r. planowane jest ukończenie budynków E i F (w sumie kolejne 128 mieszkań).

Docelowo w budowanym osiedlu powstanie ok. 250 mieszkań co przekłada się na ok. 500 / 600 nowych mieszkańców (w przeważającym procencie osoby, które planują powiększenie rodziny lub młodzi rodzice). Ponadto oprócz naszego osiedla w pobliżu jest zrealizowany budynek wielorodzinny TBS i okoliczne zabudowania jednorodzinne.
W okolicy nie ma większego sklepu, który zaspokoiłby zapotrzebowanie tylu potencjalnych konsumentów.

Ogromnym atutem tej inwestycji jest jej położenie - z dala od miejskiego zgiełku, w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego ale w aglomeracji warszawskiej.
Z ogólnie dostępnych źródeł wiadomo, iż już niedługo zostaną udostępnione: południowa obwodnica Warszawy oraz obwodnica Góry Kalwarii, co pozwoli na alternatywne poruszanie się po wszystkich częściach aglomeracji, zarówno po prawym jak i lewym brzegu Wisły. Ponadto planowane jest nowe połączenie autobusowe do Otwocka Małego, a przystanek autobusowy będzie zlokalizowany w pobliżu osiedla.Zapraszam
Beata Moch
tel. 660 160 606

b.moch@elandom.pl

Parametry dodatkowe

  • Witryna: Tak
  • Winda: Tak
  • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak

Mapa

Kontakt

Beata Moch

Beata Moch

Telefon:
660 160 606
E-mail:
b.moch@elandom.pl

Profil agenta