22 769 27 88, kom.  660 101 000,  biuro@elandom.pl  –  Elandom nieruchomości   Skłodowskiej 14   05-420 Józefów

Józefów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
945 000 PLN
Powierzchnia
933 m2

Sprzedam kształtną, prostokątną (18 x 52 m) działkę położoną w cichej, bardzo klimatycznej części Józefowa w odległości ok. 1 km od stacji PKP.
Położona jest na końcu dyskretnej ulicy, z doskonałym dojazdem drogą pokrytą asfaltem. Otoczona jest podobnymi działkami z budynkami jednorodzinnymi, ogrodami, miłym sąsiedztwem.

Powierzchnia jej pokryta jest w pierwszej części dużą ilością drzew i nasadzeń, w drugiej znajduje się niewielki, bardzo dobrze utrzymany dom z 1933 r. o pow. ok. 60 m2 (dwa pokoje, kuchnia, łazienka, weranda, piwnice), garaż oraz wiata na kolejny samochód.
Taka organizacja działki umożliwić może w przyszłości rozbudowę domu, postawienie altanki ogrodowej, urządzenie placu zabaw dla dzieci czy też miejsca na grill ogrodowy.

Z uwagi na swoją lokalizację i otoczenie (bliskość obszarów leśnych, ścieżki spacerowe, niewielka odległość od sklepów i punktów usługowych, komunikacji publicznej) działka ta jest bardzo atrakcyjną ofertą dla osób poszukujących dobrej przestrzeni do zamieszkania.
Wszystkie media.

Serdecznie zapraszam do osobistych odwiedzin.

Arkadiusz P. Lenicki
tel. 660 280 042
e-mail: a. lenicki@elandom.pl

Inne moje oferty znajdziesz na mapie (proszę skopiować link):
https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1ZH2nl08UtJ7dHeYXPxd8IzAK39qZnkU&usp=sharing


  • Ogrodzenie: Mieszane
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Dostępne w okolicy: Las, Restauracja, Gimnazjum, Hala sportowa, Plac zabaw, Bazarek, Szkoła, Kościół, Bank, Przedszkole, Apteka, Komenda policji, Centrum handlowe, Sklep, Fitnes
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Kolej, Autobus, Kolejka podmiejska
Arkadiusz Lenicki

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ELANDOM Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ELANDOM Nieruchomości z siedzibą przy ul. Skłodowskiej 14, 05-420 Józefów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@elandom.pl… czytaj więcej

 

Elandom – najlepsze nieruchomości na Linii Otwockiej!