Knipy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
220 000 PLN
Cena za m2
3,72 PLN
Powierzchnia działki
59 200 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Rolna
Numer oferty
2390/4451/OGS

Opis nieruchomości

3,75 zł / m2 !!!
59 200 m2 !!!
KNIPY.
Miejscowość leży ok. 5 km na wschód od LIDZBARKA WARMIŃSKIEGO. Przepiękny warmiński krajobraz, cisza i spokój, bezpośredni kontakt z przyrodą. Położona na uboczu mała wieś, licząca ok. 150 stałych mieszkańców, z dobrą drogą dojazdową i łatwym dostępem do miasta (ok. 10 minut samochodem).
Sama działka wg zapisów w księdze wieczystej ma status "działki gruntu" - część z niej wykorzystywana jest jako grunty orne, część to łąki, inna - to las. Nieruchomość doskonale nadaje się pod budowę własnego siedliska, domu letniego lub całorocznego. Wspaniałe miejsce dla miłośników życia poza miastem.
W pobliżu płynie rzeka Łyna (przystań kajakowa ok. 6 km), w promieniu ok. 25 km liczne jeziora i stawy hodowlane - to dobra informacja dla wędkarzy. Dla osób lubiących szybkie wypady nad morze ważną będzie informacja o możliwości dojechania w ciągu ok. 1,5 godziny do Tolkmicka nad Zalewem Wiślanym - w sam raz na całodniowy pobyt.
W pobliżu jest wiele ciekawych miejsc do zwiedzania np. Zamek Biskupów Warmińskich w Lidzbarku Warmińskim, gotycka Bazylika Mniejsza z XIV w. oraz Baszta Bociania pozostałość po średniowiecznych murach obronnych w Dobrym Mieście. Stoczek Klasztorny - Sanktuarium Matki Pokoju i klasztor - miejsce więzienia Prymasa Polski Kardynała Stefana Wyszyńskiego w latach 1953-54. Warto wiedzieć, że kościół wraz z klasztorem był pierwszą na Warmii barokową świątynią zbudowaną w kształcie rotundy.

Osobom planującym zakup własnej, dużej nieruchomości w okolicy nieprzepełnionej turystami - zdecydowanie warto polecić tą działkę.
Zdjęcia mają charakter poglądowy, obrazujący okolicę.

Zapraszam do kontaktu
Arkadiusz P. Lenicki
tel. 660 280 042

Kontakt

Arkadiusz Lenicki

Arkadiusz Lenicki

Telefon:
660 280 042
E-mail:
a.lenicki@elandom.pl

Profil agenta