Ostrowik

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
474 600 PLN
Cena za m2
100 PLN
Powierzchnia działki
4 746 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolna
Dostępne od
2019-08-30
Numer oferty
1934/4451/OGS

Opis nieruchomości

TYLKO U NAS !!!
Sprzedam dużą (ok. 4746 m2) działkę o statusie gruntu ornego z przeznaczeniem w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy Celestynów pod zabudowę mieszkaniowo - usługową. Kształtny prostokąt (52 x 91 m), płaska, zadrzewiona samosiejkami, możliwość dojazdu od strony drogi europejskiej nr 372 (trasa "lubelska") drogą gruntową. Sąsiednia działka, o podobnej powierzchni uzyskała warunki zabudowy na budowę czterech domów jednorodzinnych, z maksymalnym wykorzystaniem terenu na poziomie 34,2 %, własnymi ujęciami wody i szambami. Właściciel tej działki wystąpił o wydanie takich samych warunków dla działki będącej przedmiotem tej oferty.
Doskonała lokalizacja, duży teren, łatwość dostępu - to tylko niektóre z cech tej nieruchomości, które szczególnie warto podkreślić. Wiele osób poszukuje takich gruntów: nie wszyscy pragną zamieszkać w głębi lasów, z dala od wszelkiej cywilizacji, z brakiem szybkiego dostępu do sklepów, służby zdrowia, usług i urzędów.
Dla dużych inwestorów ważną będzie informacja o możliwości pozyskania dwóch sąsiednich działek - łącznie ponad 2 ha gruntów - szczegóły do indywidualnych uzgodnień.

Zapraszam do wspólnych odwiedzin i osobistego przekonania się o walorach tej działki.
Arkadiusz P. Lenicki
tel. kom. 660 280 042

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Polna droga

Kontakt

Arkadiusz Lenicki

Arkadiusz Lenicki

Telefon:
660 280 042
E-mail:
a.lenicki@elandom.pl

Profil agenta