Dziecinów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
450 000 PLN
Cena za m2
290,32 PLN
Powierzchnia działki
1 550 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Siedliskowa
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Dostępne od
2019-07-31
Numer oferty
1581/4451/OGS

Opis nieruchomości

Teren o powierzchni 1552 m2, w odległości ok. 2 km na południe od skrzyżowania z drogą krajową nr 50 (węzeł w Sobiekursku). Nieruchomość ta jest znakomitą ofertą dla osób poszukujących dobrej lokalizacji do prowadzenia działalności gospodarczej wymagającej bardzo sprawnego dojazdu samochodowego: hurtownia, warsztat samochodowy, niewielka produkcja lub inna. Warto rozważyć także przekształcenie istniejących zabudowań dla potrzeb organizacji niewielkiego motelu, domu z pokojami do wynajęcia, dobrego zajazdu - możliwości jest naprawdę sporo. Zabudowania: dwa domy mieszkalne o pow. łącznej ok. 210 m2 (trzy mieszkania), budynek gospodarczy murowany (częściowo podpiwniczony) o pow. ok. 105 m2, stodoła drewniano - murowana o pow. ok. 155 m2, budynek gospodarczy półotwarty (do przebudowania lub rozbiórki) o pow. ok. 75 m2, dwie bramy wjazdowe umożliwiające płynny ruch pojazdów.

Zabudowania znajdują się w dobrym stanie, pozwalają na adaptację do własnych potrzeb nowego właściciela, wielkość działki umożliwia organizację dodatkowego placu na zapleczu stodoły.

Warto obejrzeć, zapraszam do kontaktu i wspólnych odwiedzin.

Arkadiusz P. Lenicki
tel. kom. 660 280 042

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Obecna zabudowa działki: Zabudowa mieszkalna
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Arkadiusz Lenicki

Arkadiusz Lenicki

Telefon:
660 280 042
Email:
a.lenicki@elandom.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na warunki przedstawione na górze formularza.

Administratorem danych osobowych jest ELANDOM Nieruchomości z siedzibą przy ul. Skłodowskiej 14, 05-420 Józefów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@elandom.pl… czytaj więcej