22 769 27 88, kom.  660 101 000,  biuro@elandom.pl  –  Elandom nieruchomości   Skłodowskiej 14   05-420 Józefów

Cyganka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
179 900 PLN
Powierzchnia
3 014 m2

W ofercie działka o nr ewidencyjny 49 o powierzchni 3014 m2 , położone we wsi Cyganka w gminie Dębe Wielkie. Grunt w kształcie trapezu, wzdłuż górnej granicy przylega do rowu, będącego dopływem Kanału Żerańskiego. Między działką 48/9 a 49 położona jest betonowa płyta, po której swobodnie można przejechać samochodem, dojeżdżając drogą gruntową nieutwardzoną. Sprzedający jest współwłaścicielem w udziale 3/10 części tej drogi o nr ewidencyjny 48/10. Według Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działki znajdują się na terenie stanowiącym grunty użytkowane rolniczo. Możliwość wystąpienia o warunki zabudowy. W głównej drodze oddalonej 450 m od działki doprowadzono wodę i energię elektryczną. W projekcie przewidziane jest doprowadzenie wody oraz energii elektrycznej w drodze dojazdowej do działek.
W miejscowości jest sklep spożywcze, szkoła i kościół. Droga wojewódzka nr 50 oddalona jest od wsi Cyganka o 2,6 km.
Możliwość zakupienia działki 48/8 i 48/9.
Cena do negocjacji! Oferta tylko u nas.

Zapraszam do prezentacji
Paweł Filipowicz
tel: 660 360 670
email: p.filipowicz@elandom.pl
Przedstawiona propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie informacji od Sprzedających.


  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Las, Sklep, Kościół, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: PKS
Paweł Filipowicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ELANDOM Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ELANDOM Nieruchomości z siedzibą przy ul. Skłodowskiej 14, 05-420 Józefów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@elandom.pl… czytaj więcej

 

Elandom – najlepsze nieruchomości na Linii Otwockiej, w Warszawie i całej Polsce!