22 769 27 88, kom.  660 101 000,  biuro@elandom.pl  –  Elandom nieruchomości   Skłodowskiej 14   05-420 Józefów

Janów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
763 000 PLN
Powierzchnia
21 800 m2

Oferuję do sprzedania Działkę w Janowie gmina Karczew o powierzchni 21800 m2 o nieregularnym kształcie przy kanale wodnym, front działki ma długość 59 m. Działka położona niecałe 40 km od centrum Warszawy, około 7 km od Otwocka. Działka może być siedliskową z domem lub inwestycyjną. Prą w odległości 44 m od granic działki. Działka nie jest zagospodarowana oraz nie posiada infrastruktury technicznej. Jednym bokiem przylega do kanału wodnego. W niedalekim sąsiedztwie budynki gospodarcze oraz tereny rolne. Brak miejscowego planu zabudowy, trzeba wystąpić o Warunki Zabudowy.

Działka jest piękna w swojej nieutraconej naturze, zaszyta jakby zatrzymana w czasie. Idealna jako miejsce na weekendowy czy też dom wakacyjny dla całych rodzin. Działka idealna na wybudowanie wymarzonego domu w cichej okolicy z ogromnym potencjałem. Idealna nieruchomość do rekreacji dla rodzin z dziećmi i wszystkich tych, którzy lubią spędzać aktywnie czas na powietrzu. Świetne warunki klimatyczne i piękny krajobraz oraz perspektywa budowy Trasy Nadwiślańskiej przyśpieszającej dojazd do stolicy uatrakcyjniają lokalizację działki. Działka dla szukających bliskości z przyrodą. W niedalekiej odległości odległości sklep. Działka dla szukających bliskości z przyrodą.


Zapraszam do kontaktu i oglądania.

Robert Trzaskowski
tel. 660280277
email: r.trzaskowski@elandom.pl

  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Sklep
Robert Trzaskowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ELANDOM Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ELANDOM Nieruchomości z siedzibą przy ul. Skłodowskiej 14, 05-420 Józefów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@elandom.pl… czytaj więcej

 

Elandom – najlepsze nieruchomości na Linii Otwockiej!