22 769 27 88, kom.  660 101 000,  biuro@elandom.pl  –  Elandom nieruchomości   Skłodowskiej 14   05-420 Józefów

Otwock, Jabłonna

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
389 000 PLN
Powierzchnia
1 854 m2

Jedna z piękniejszych działek w jednym z piękniejszych miejsc w Otwocku i okolicach.

Jeśli zależy Ci na miejscu, w którym będziesz się czuł jak na wakacjach, a jednocześnie chciałbyś mieszkać blisko miasta, to ta oferta jest dla Ciebie.
Działka o powierzchni 1854 m 2 położona jest w Otwocku na osiedlu Jabłonna, od centrum miasta Otwock - 5,0 km.
Działka w sąsiedztwie luźnej zabudowy jednorodzinnej, oddzielona od przylegających działek przestrzenią. Na działkę prowadzi osiedlowa droga, która w większej części jest z płyt drogowych. W planie przestrzennym teren pod zabudowę jednorodzinną z dopuszczeniem usług nieuciążliwych dla środowiska. Prąd w drodze na działkę, instalacja kanalizacyjna, gaz w drodze w odległości do 100 m. W takim miejscu zaprojektujesz piękny dom z garażem i obiektami małej architektury. Znakomita okolica do odpoczynku i rekreacji. Niedaleko nowo powstające Centrum Góraszka umożliwi Ci zrobienie zakupów i relaks.
Takie położenie w zacisznym miejscu, z dala od zgiełku zapewni Ci harmonię i odpoczynek. Bliskość porastających lasów daje nieograniczone chwile porannych i wieczornych spacerów. Oferta godna polecenia dla Ciebie i Twojej rodziny. Sprawdź!
Zapraszam do oglądania!

Żaneta Marszał
tel. 660 280 920

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 12
  • Procent możliwej zabudowy: 40
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny usług, Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Las, Sklep, Przedszkole, Gimnazjum, Kościół, Komenda policji, Apteka, Zabudowa niska, Fitnes, Szkoła, Restauracja, Szpital, Bank, Plac zabaw
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
Żaneta Marszał

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ELANDOM Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ELANDOM Nieruchomości z siedzibą przy ul. Skłodowskiej 14, 05-420 Józefów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@elandom.pl… czytaj więcej

 

Elandom – najlepsze nieruchomości na Linii Otwockiej, w Warszawie i całej Polsce!