22 769 27 88, kom.  660 101 000,  biuro@elandom.pl  –  Elandom nieruchomości   Skłodowskiej 14   05-420 Józefów

Nowy Puznów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
520 000 PLN
Powierzchnia
18 430 m2

Do sprzedania atrakcyjna działka rolna z częścią gruntu przekształconą w działkę siedliskową z dostępem do drogi gminnej i z doprowadzonymi mediami (gaz, woda, prąd i kanalizacja) do znajdujących się tam budynków gospodarczo-mieszkalnych. Działka znajduje się w miejscowości Nowy Puznów, gmina Garwolin, powiat garwoliński.

Całkowita powierzchnia działki to 18 430 m2 (1,8430 ha), w której działka siedliskowa obejmuje powierzchnię 3 323 m2 (0,3323 ha). Działka siedliskowa  o szerokości  ok.48m i długości ok.69,5m ma bezpośredni dostęp do drogi.  Działka nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.
Przybliżona szerokość działki rolnej od strony drogi  to 88m na odległość ok. 69,5m w głąb działki  oraz   szerokość ok. 74m na pozostałej długości działki. Całkowita długość działki to ok. 238 m.

Na działce znajdują się grunty:
w górnej części:                                łąki (ŁIV),   las (LsIV)  i   strumień (Wp) 
w środkowej części:                         pastwisko (PsIV),   grunt orny (RIIIb)  oraz  grunt orny (RV)
w dolnej części od strony drogi:   grunt orny RIIIb,  pastwisko  PsIV,   użytek rolny zabudowany Br RIVa (grunt przekształcony w działkę siedliskową).

Rozmieszczenie gruntów na działce wg. załączonego szkicu.

Dom mieszkalny na obecnej działce siedliskowej do generalnego remontu. 
Pozostałe budynki (gospodarcze) do zaadaptowania i pełnego wykorzystania w gospodarstwie.
Jest możliwość wydzielenia nowego siedliska na części rolnej gruntu.

Działka zlokalizowana jest w odległości około 6 km od  centrum Garwolina  oraz  około 5 km od trasy szybkiego ruchy S17 (trasa Warszawa-Lublin).


Zapraszam do kontaktu i wspólnych odwiedzin nieruchomości.


Joanna Gruba
tel. 660 280 311
e-mail: j.gruba@elandom.pl Przedstawiona propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie informacji od Sprzedających.

  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Joanna Gruba

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ELANDOM Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ELANDOM Nieruchomości z siedzibą przy ul. Skłodowskiej 14, 05-420 Józefów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@elandom.pl… czytaj więcej

 

Elandom – najlepsze nieruchomości na Linii Otwockiej!