22 769 27 88, kom.  660 101 000,  biuro@elandom.pl  –  Elandom nieruchomości   Skłodowskiej 14   05-420 Józefów

Wicie

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
749 000 PLN
Powierzchnia
15 707 m2

Do sprzedania nieruchomość położona we wsi Wicie, w gminie Wilga, w powiecie garwolińskim bezpośrednio położona przy drodze asfaltowej. Przedmiotem sprzedaży są dwie działki o łącznej powierzchni 15 707 m2, w tym jednej zabudowanej parterowym domem. 

I Działka o powierzchni 7 854 m2 o wymiarach (szerokość 60,73 m, długość 114,81 m) lekko nachylona, zabudowana parterowym domem o powierzchni ok. 100 m2
Dom wybudowany w latach 80-tych, podpiwniczony, z garażem pod budynkiem. Lokal składa się z kuchni, 3 pokoi oraz łazienki, w stanie do drobnego remontu. Do budynku doprowadzona jest woda miejska, prąd, szambo, ogrzewanie piecem na paliwo stałe, ciepła woda z bojlera. 
Przed budynkiem znajdują się liczne nasadzenia oraz starodrzew świerkowy. Grunty działki sklasyfikowane są jako: rolne IVa, b, V, VI, RIIIb, sad oraz zabudowy mieszkaniowej.

II Działka o powierzchni  7 853 m2 szerokość 45,96 m, długość 231,30 m), niezabudowana. W drodze woda miejska oraz prąd. Grunty działki sklasyfikowane są jako:  sady oraz rola IVb, V, VI, VIb, IIIb. 
Dotychczas działka była dzierżawiona, pokryta sadem, który został wycięty. 

Lokalizacja: Działki położone są bezpośrednio przy drodze asfaltowej. W sąsiedztwie pojedyncza zabudowa jednorodzinna, sady oraz pola. Przy działce znajduje się przystanek PKS do Garwolina. 
Do Wilgi 6,9 km, Sobień Jeziory 10,7 km, Garwolina 30 km

Atuty: Działka jest wspaniałym miejscem dla osób, które szukają wytchnienia od miejskiego zgiełku, które cenią kontakt z naturą. Nieruchomość daje możliwość niezwłocznego wprowadzenia się oraz czerpania dodatkowych zysków z dzierżawy gruntu lub też uprawiania sadu. 

Cena do negocjacji

Zapraszam do odwiedzin 

Joanna Gruba 
tel. 660 280 311
e-mail: j.gruba@elandom.pl 

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Las, Zabudowa niska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
Joanna Gruba

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ELANDOM Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ELANDOM Nieruchomości z siedzibą przy ul. Skłodowskiej 14, 05-420 Józefów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@elandom.pl… czytaj więcej

 

Elandom – najlepsze nieruchomości na Linii Otwockiej!