22 769 27 88, kom.  660 101 000,  biuro@elandom.pl  –  Elandom nieruchomości   Skłodowskiej 14   05-420 Józefów

Malcanów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
995 000 PLN
Powierzchnia
135 m2
Liczba pokoi
5

Bliźniak, a w zasadzie prawie samodzielny dom (połączony tylko ściana garażową) w Malcanowie, gmina Wiązowna, powiat otwocki.

Budynek z roku 2009, zbudowany z solidnych materiałów (m. in. pustak komorowy, dachówka ceramiczna, ocieplenie). Utrzymany w  dobrym stanie, wymaga tylko bieżących remontów i napraw.

PARTER:
salon z jadalnią o łącznej powierzchni ok. 36 m2 (deska klejona z drewnem Iroko, ogrzewanie podłogowe), kuchnia ok. 9 m2 (płyta grzewcza indukcyjna, fronty mebli z drewna naturalnego, na podłodze terakota), WC ok. 1,6 m2, pomieszczenie gospodarcze + kotłownia ok. 5 m2, garaż ok. 19,5 m2 (brama podnoszona) w bryle budynku. 
PIĘTRO
sypialnia o powierzchni ok. 14,4 m2 wraz z garderoba ok. 3 m2, pokój na półpiętrze o pow. ok. 14 m2 oraz dwa pokoje o powierzchniach po ok. 12 m2, łazienka ok.7,9 m2 (ogrzewanie podłogowe).
Strych nie był nigdy użytkowany - niemniej istnieje możliwość wykonania składanych schodów stropowych i urządzenia dodatkowej powierzchni użytkowej. 
MEDIA:
woda miejska, prąd, szambo własne, kominek z płaszczem wodnym, piec na olej opałowy. 
DZIAŁKA:
powierzchnia ok 660 m2
, wymiary ok. 17 x  ok. 39 m. Teren przed budynkiem wyłożony jest kostką brukową, z boku i z tyłu - trawa i liczne nasadzenia. Powierzchnia samego ogrodu to ok. 380 m2. Część terenu od frontu budynku (szer. ok. 6 m.) ustanowioną ma służebność przejazdu dla dalszych domów (z takiej samej służebności korzystają właściciele tej nieruchomości). 
KOMUNIKACJA:
autobus ZTM linii 720
(Rondo Wiatraczna - Rzakta), szybki dojazd samochodowy do Trasy Lubelskiej (S17) i Południowej Obwodnicy Warszawy (S2 / A2),  możliwość skorzystania z połączeń kolejowych SKM i KM ze stacji PKP Józefów.
UDOGODNIENIA, USŁUGI, PLACÓWKI:
szkoły podstawowe w Malcanowie, Gliniance lub Wiązownej, przedszkola w Góraszce , Pęclinie, Wiązownej, przychodnie zdrowia w Gliniance i w Wiązownej, sklepy w Malcanowie, Gliniance, Dziechcińcu,  centra handlowe w Mińsku Mazowieckim (ok. 15 min.), Otwocku (ok. 15 min), w Warszawie (ok. 20 minut). 
OKOLICA:
bardzo blisko położony duży obszar leśny, niedaleko rzeka Świder, doskonałe tereny dla uprawiania sportów rekreacyjnych, boisko w Wólce Mlądzkiej, stadnina koni. 

MALCANÓW to niewielka miejscowość położona w gminie Wiązowna, o typowo rolniczym charakterze, stopniowo ulegającym zmianom. W ostatnich latach pojawiło się sporo nowych domów - niemniej nie jest to miejsce, gdzie powinna pojawić się gęsta, wielorodzinna zabudowa. 

Doskonałe miejsce do zamieszkania dla osób pracujących w mieście ale chcących mieszkać i wypoczywać w bliskim kontakcie z naturą.   

Zapraszam na prezentację

Żaneta Marszał , tel. 660 280 920


 • Materiał: Ceramika
 • Dach: Dachówka
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Ogrodzenie: Mieszane
 • Dostępne w okolicy: Rzeka, Zabudowa niska, Sklep, Kościół, Przychodnia lekarska, Centrum handlowe, Las, Plac zabaw, Szkoła
 • Droga dojazdowa: Utwardzona
 • Komunikacja: Bus, Autostrada, Autobus
 • Alarm: Tak
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Ciepła woda: Bojler
 • Rodzaj kanalizacji: Szambo
 • Rodzaj ogrzewania: Kominkowe, Olejowe
Żaneta Marszał

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ELANDOM Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ELANDOM Nieruchomości z siedzibą przy ul. Skłodowskiej 14, 05-420 Józefów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@elandom.pl… czytaj więcej

 

Elandom – najlepsze nieruchomości na Linii Otwockiej, w Warszawie i całej Polsce!