22 769 27 88, kom.  660 101 000,  biuro@elandom.pl  –  Elandom nieruchomości   Skłodowskiej 14   05-420 Józefów

Józefów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 520 000 PLN
Powierzchnia
151 m2
Liczba pokoi
5

Budynek w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 151 m2 , składający się z 5 pokoi posadowiony na działce 273 m2. Osiedle domów Leśny Park Bema, to butikowe kameralne osiedle w standardzie premium, zaprojektowane tak, aby zapewnić Państwu maksymalny komfort zamieszkania oraz dostępną pełną infrastrukturę miejską. Docelowo n terenie osiedla powstanie 15 domów, w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej, o powierzchni użytkowej od 95 do 154 m2, usytuowanych na działkach wielkości od 270 do 630 m2. Domy ukryte na leśnej polanie, wśród otaczających ich drzew, są jednocześnie doskonale doświetlone, co daje wyjątkowy komfort życia codziennego. Termin odbioru przewidziany na III/IV kwartał 2022.
KUPUJĄCY NIE PŁACI 2% PCC.

Parter 
w m2 - 72,67
Wiatrołap 6.28
Hall 6.56
Łazienka 5.41
Salon z aneksem kuchennym 35.92
Garaż 18.94  

Piętro
w m2 - 72,11
Korytarz 4.66
Pokój 15.37
Pokój 15.03
Łazienka 4.55
Pokój  15.48
Pokój  17.01

W każdym z domów na osiedlu zastosowano rozwiązania energooszczędne.
Ściany konstrukcyjne o grubości 25 cm wykonane są z pustaka ceramicznego Porotherm. Strop jest lany, między kondygnacjami monolityczny żelbetowy, o grubości 18 cm z betonuj B25, schody wewnętrzne żelbetowe. Ściany docieplone są styropianem o grubości 20 cm.
Stolarka okienna z PCV z pakietem trzyszybowym, dwukomorowym. Instalacje wodna, kanalizacyjna i centralnego ogrzewania wykonane z rur z tworzyw sztucznych. W domach przewidziano ogrzewanie podłogowe, zaś we wszystkich łazienkach dodatkowo grzejniki drabinkowe.
W domach zainstalowane zostaną wysokiej klasy energooszczędne, gazowe piece grzewcze dwufunkcyjne, sterowane automatycznie.
Poza instalacją elektryczną, domy wyposażone będą w instalację alarmową, instalację teletechniczną – okablowanie TV, Telefon, Komputer oraz instalacje domofonową. Każdy dom wyposażony będzie w przewody elektryczne umożliwiające podłączenie paneli fotowoltaicznych dla potrzeb zasilania domu. Na etapie budowy domów istnieje możliwość dokonania zmian aranżacji niektórych ścian działowych i zmian np.  w master bedroom z łazienka i garderobą zamiast dwóch pokoi na piętrze ( rzut piętra w załączniku w dwóch wersjach).

  Polecam i zapraszam do oglądania !

 • Materiał: Ceramika
 • Dach: Blachodachówka
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Ogrodzenie: Siatka
 • Dostępne w okolicy: Bazarek, Apteka, Bar, Plac zabaw, Szkoła, Zabudowa niska, Szpital, Kort tenisowy, Las, Hala sportowa, Kościół, Bank, Komenda policji, Fitnes, Restauracja, Park, Przedszkole, Rzeka, Basen, Centrum handlowe
 • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
 • Komunikacja: Kolej, Kolejka podmiejska, Autobus
 • Alarm: Tak
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Ciepła woda: Piec gazowy
 • Rodzaj kanalizacji: Miejska na działce
 • Rodzaj ogrzewania: Gazowe
Alicja Leszczyńska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ELANDOM Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ELANDOM Nieruchomości z siedzibą przy ul. Skłodowskiej 14, 05-420 Józefów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@elandom.pl… czytaj więcej

 

Elandom – najlepsze nieruchomości na Linii Otwockiej!