OBIEKT
na
SPRZEDAŻ
2 199 000 PLN
2 456,98 PLN/m2
WARSZAWAWawer
Opis
Sprzedam budynek mieszkalny z aneksem warsztatowym na pograniczu Falenicy i Michalina. Nieruchomość jest położona na narożnej działce w dobrze skomunikowanym miejscu w cichej i spokojnej okolicy. Powierzchnia działki 1438 m2. Do budynku dojeżdża się drogą asfaltową.
Budynek produkcyjno - magazynowy - biurowym o pow. 630 m2
Budynek składa się z:
- piwnic o pow. około 220 m2, które mogą służyć jako powierzchnie magazynowe jak również i produkcyjne. Wysokość pomieszczeń 3,5 m.
- parter o pow. około 205 m2, na którym znajdują się hale produkcyjne z mała część biurowa i recepcja, pomieszczenie socjalne, WC. Pomieszczenia na parterze mają wzmacniane podłogi, co daje możliwość ustawienia ciężkich maszyn. Wysokość pomieszczeń 3,5 m.
- pierwsze piętro o pow. około 205 m2, znajdują się tam pomieszczenia biurowe, sala konferencyjna, pomieszczenie socjalne, WC. Wysokość pomieszczeń 2,2 m

W budynku jest winda towarowa do 1,5 tony. Wszystkie urządzenia techniczne mają aktualne przeglądy.
Budynek jest suchy, położony na posesji wyłożonej kostką brukową. W budynku jest klimatyzacja, własne ujęcie wody, pojemne szambo, ogrzewanie gazowe. Dodatkowo na terenie posesji znajduje się jeszcze osłonięta część magazynowa.
Budynek można dostosowania do rodzaju prowadzonej działalności.
Przydział mocy - obecnie jest na poziomie 14 KW z możliwością zwiększenia do 100 KW. Budynek produkcujno - - magazynowy - biurowym jest cały czas użytkowany dlatego jest w dobrym stanie.

Dom o pow. użytkowej około 265 m2 składa się z sześciu pokoi.
Na parterze znajduje salon z kominkiem, sypialnia, jadalnia z kuchnią, spiżarnia, łazienką i osobne WC i przestronny hol. Na piętrze znajdują się cztery sypialnie, trzy garderoby, dwie łazienki i hol. W bryle budynku posadowiony jest dwustanowiskowy garaż (z kanałem w jednej części pomieszczenia). W piwnicy o pow. około 113 m2 jest położona kotłownia oraz sauna. Dom wymaga remontu. Ogród jest z nasadzeniami drzew i krzewów.
Posesja jest ogrodzona bardzo solidnie wykonanym ogrodzeniem (dobrze zaizolowana podmurówka z cegły klinkierowej, słupy murowane oraz dwa rzędy drewnianych sztachet) z trzema bramami wjazdowymi. Dwie otwierane z pilota jedna otwierana ręcznie.

Ogromnym atutem tej nieruchomości jest jej lokalizacja, do PKP Michalin jest około 850 m, do szkoły podstawowej jest około 1 km, w bliskim położeniu znajdują się sklepy spożywcze i inna potrzebna infrastruktura.
Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z Warszawą do wjazdu na Południową obwodnicę Warszawy jest około 2 km.

Serdecznie zapraszam do wspólnych odwiedzin.

Anna Antos - Lenicka
kom: 666 223 604
mail: a.lenicka@elandom.pl
Szczegóły oferty

Cena2 199 000 PLN

Cena za m22 456,98 PLN

Powierzchnia895 m2

Powierzchnia działki1 438 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

RynekWtórny

Przeznaczenie (obiekt)Przemysłowo/Produkcyjne

Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)Mieszkalne