MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
223 554 PLN
5 300 PLN/m2
KARCZEW
Opis
Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 42,18 m2 składający się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 21,69 m2, pokoju o pow. 11,62 m2, łazienki o pow. 4,75 m2, komunikacji o pow. 4,12 m2 . Balkon 3,06 m2. Do mieszkania można zakupić miejsce postojowe naziemne 7.000 zł. Komórka lokatorska w cenie 4000 zł/1 m2.


Planowana do użytku inwestycja mieszkaniowa o kameralnym charakterze, usytuowana w cichej i spokojnej części , poza centrum, w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Cztery nowocześnie zaprojektowane budynki tworzą małe, ogrodzone osiedle o eleganckiej formie i stonowanej kolorystyce elewacji, wyposażone w cichobieżne windy, hale garażowe wraz z komórkami lokatorskimi dostępne z każdej klatki oraz zewnętrzne miejsca parkingowe.

Funkcjonalny i przemyślany rozkład mieszkań, pozwala na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb. Wszystkie mieszkania posiadają dodatkową powierzchnię w formie balkonów lub ogródków, z których roztacza się sielski widok na zalesioną okolicę oraz doskonale zaprojektowane wewnętrzne zielone dziedzińce z bezpiecznymi placami zabaw dla najmłodszych (teren osiedla zamknięty), a także miejscem do relaksu dla dorosłych mieszkańców.

Ze względu na dużą ilość terenów zielonych i sąsiedztwo niskiej zabudowy jednorodzinnej, inwestycja zyskała charakter mieszkaniowo - rekreacyjny. Będzie wspaniałym miejscem zarówno dla młodych par, rodzin z dziećmi jak i również osób starszych.

W okolicy istnieje pełna infrastruktura miejska - szkoła, sklepy, punkty usługowe oraz przychodnia, co dodatkowo podnosi walory użytkowe Inwestycji.

Ponadto inwestycja powstała na gruncie z prawem własności, co jest najkorzystniejszą opcją finansową dla przyszłych właścicieli mieszkań i lokali usługowych.

Inwestycja - cichy azyl, pomyślany jako idealne miejsce do życia w harmonii z naturą, jest jednocześnie doskonale skomunikowany z aglomeracją warszawską. Wygodny dojazd do budowanego właśnie południowego odcinka obwodnicy sprawia, że definiowanie tego miejsca jako przedmieścia Warszawy przestaje mieć wyłącznie wymiar marketingowy. Budowana aktualnie obwodnica Góry Kalwarii dodatkowo ułatwi możliwość przemieszczania się.

Odwiedź nas jeszcze dziś i zrealizuj marzenia o Własnym miejscu na Ziemi !
Kupujący nie płaci podatku PCC i prowizji.

- Termin zakończenia prac budowlanych dla budynku A i B to aktualnie 31.05.2021 roku (dla budynków E i F pozostaje bez zmian).
- Termin do którego nastąpi przeniesienia prawa własność budynków A i B to aktualnie: 30.09.2021 rok (dla budynków E i F pozostaje bez zmian).

Budynki E i F - planowany termin zakończenia prac budowlanych: 31.10.2021 r., przeniesienie prawa własności do 31.03.2022 r.

Polecam i zapraszam do oglądania.
Mamy mieszkania do wyboru.

Beata Moch
660 160 606
Szczegóły oferty

Cena223 554 PLN

Cena za m25 300 PLN

Powierzchnia42,18 m2

Liczba pokoi2

Piętro2

Liczba pięter3

Rodzaj budynkuBlok

Typ kuchniAneks