DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
895 000 PLN
11,75 PLN/m2
JELONKI
Opis
Działki położone we wsi Jelonki (woj. warmińsko - mazurskie, powiat elbląski) o łącznej powierzchni 8,4636 ha (1,0741 ha i 7,3895 ha). Nieruchomości położone są u zbiegu koryta Kanału Elbląskiego z Pochylnią Jelenie a drogą wojewódzką nr 572. Sąsiedztwo terenów rolnych, niskiej zabudowy wiejskiej i drogi wojewódzkiej. Teren większej działki przeznaczony jest pod zabudowę rekreacji indywidualnej, działalności turystycznej i obsługi turystyki, w tym przystani jachtowej. Do działki prowadzi droga asfaltowa (droga wojewódzka nr 527), co umożliwia dogodny dojazd dla autobusów i autokarów. Teren mniejszej działki położony jest na terenach rolniczej przestrzeni produkcyjnej. Nieruchomość znajduje się w obszarze uzbrojonym w media komunalne: sieć wodociągowa, sieć elektroenergetyczna, sieć telefoniczna. Przez nieruchomość przebiega napowietrzna linia elektroenergetyczna, wodociągowa.

Działki zlokalizowane są w turystycznej okolicy, co pozwala skorzystać z wielu atrakcji - przejazd statkiem przez kanał Elbląski, przejażdżka rowerowa. Przez Jelonki przebiega Kanał Ostródzko - Elbląski z Pochylnią Jelenie. Kanał łączy mazurskie jeziora z Zalewem Wiślanym. Różnicę (100 m) wysokości poziomów pokonuje przy pomocy śluz i pochylni - szynowe urządzenia wyciągowe, napędzane mechanicznie siłą przepływu wody. Jest to światowej klasy zabytek sztuki hydrotechnicznej, zaprojektowany przez holenderskiego inżyniera na początku XIX wieku w celu połączenia wodnego Prus Wschodnich z Bałtykiem.
We wsi znajdują się domy podcieniowe z przełomu XVIII i XIX w, sklepy spożywcze, szkoła podstawowa, OSP, kościół, przystanki komunikacji międzymiastowej. Cena do negocjacji!!! Super!!!! Oferta tylko u nas, zapraszam!!! Negocjuj !!!!!!!!!

Zapraszam do oglądania
Anna Betnarska
660 101 000
a.betnarska@elandom.pl
Szczegóły oferty

Cena895 000 PLN

Cena za m211,75 PLN

Powierzchnia działki8,46 Ha

Powierzchnia działki - jednostkaha

Ukształtowanie działkiPłaska

Kształt działkiTrapez

Przeznaczenie działkiInwestycyjna

PrądW drodze