ELANDOM Nieruchomości,
 ul. Skłodowskiej 14, 05-420 Józefów, 
Tel.: 22 769 27 88, 660 101 000, 
Znajdź nas na Facebooku: elandom

Działka - Sprzedaż - Józefów

Wyślij znajomemu

 
Cena
299 000 PLN
Numer oferty
929/4451/OGS
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
35
Długość działki (mb.)
32
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Metalowe

Udostępnij

Bardzo foremna działka budowlana o pow. 1000 m2. położona w doskonałej lokalizacji. Okoliczną zabudowę stanowią nowo wybudowane domy jednorodzinne.
Sama miejscowość położona wśród lasów, które zapewniają ciszę i tworzą niepowtarzalny klimat, zachęcając do częstych spacerów. Usytuowanie zapewnia jej błyskawiczne połączenie z Warszawą komunikacją autobusową.
Wydane Warunki Zabudowy na dom jednorodzinny, które usprawnią papierowy proces budowlany.
Zachęcam do obejrzenia, negocjacji i zakupu.

Jolanta Galas
mail: j.galas@elandom.pl
tel: 609 406 315
ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA - ZAJMUJEMY SIĘ SPRZEDAŻĄ - KUPNEM, ORAZ WYNAJMEM NIERUCHOMOŚCI (DOMY, DZIAŁKI, LOKALE UŻYTKOWE, MIESZKANIA) NA LINII OTWOCKIEJ - WAWER, JÓZEFÓW, OTWOCK, WIĄZOWNA, CELESTYNÓW ORAZ INNE. ELANDOM

  • Odl. od centrum miasta [km]:1
  • Dostępne w okolicy:Komenda policji, Apteka, Bazarek, Kościół, Hala sportowa, Plac zabaw, Rzeka, Park, Las, Szpital, Przedszkole, Szkoła, Centrum handlowe, Kort tenisowy, Basen, Bank, Uczelnia, Sklep, Gimnazjum, Żłobek, Zabudowa niska, Fitnes
  • Droga dojazdowa:Utwardzona
  • Komunikacja:Autobus, Kolej, Kolejka podmiejska
  • Widok na:Park/skwer, Inne budynki, Las

Formularz Kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest ELANDOM Nieruchomości z siedzibą w Józefów (05-420) przy ul. Skłodowskiej 14. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Tylko u nas wirtualne spacery 3D po domach na sprzedaż