ELANDOM Nieruchomości,
 ul. Skłodowskiej 14, 05-420 Józefów, 
Tel.: 22 769 27 88, 660 101 000, 
Znajdź nas na Facebooku: elandom

Działka - Sprzedaż - Otwock

Wyślij znajomemu

 
Cena
249 000 PLN
Numer oferty
928/4451/OGS
Przeznaczenie działki
Budowlana
Powierzchnia działki
1 854 m2
Szerokość działki (mb.)
20
Długość działki (mb.)
96
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Ogrodzenie
Brak

Udostępnij

Jeśli zależy Ci na miejscu, w którym będziesz się czuł jak na wakacjach, a jednocześnie chciałbyś mieszkać blisko miasta, to ta oferta jest dla Ciebie.
Działka o powierzchni 1854 m 2 położona jest w Otwocku na osiedlu Jabłonna, od centrum miasta Otwock - 5,0 km.
Działka w sąsiedztwie luźnej zabudowy jednorodzinnej, oddzielona od przylegających działek przestrzenią. Na działkę prowadzi osiedlowa droga, która w większej części jest z płyt drogowych. W planie przestrzennym teren pod zabudowę jednorodzinną z dopuszczeniem usług nieuciążliwych dla środowiska. Prąd w drodze na działkę, instalacja wodno-kanalizacyjna, gaz w drodze w odległości do 100 m. W takim miejscu zaprojektujesz piękny dom z garażem i obiektami małej architektury. Znakomita okolica do odpoczynku i rekreacji. Niedaleko nowo powstające Centrum Góraszka umożliwi Ci zrobienie zakupów i relaks.
Takie położenie w zacisznym miejscu, z dala od zgiełku zapewni Ci harmonię i odpoczynek. Bliskość porastających lasów daje nieograniczone chwile porannych i wieczornych spacerów. Oferta godna polecenia dla Ciebie i Twojej rodziny. Sprawdź!
Zapraszam do oglądania!
Jolanta Galas
mail: j.galas@elandom.pl
tel: 609 406 315
ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA - ZAJMUJEMY SIĘ SPRZEDAŻĄ - KUPNEM, ORAZ WYNAJMEM NIERUCHOMOŚCI (DOMY, DZIAŁKI, LOKALE UŻYTKOWE, MIESZKANIA) NA LINII OTWOCKIEJ - WAWER, JÓZEFÓW, OTWOCK, WIĄZOWNA, CELESTYNÓW ORAZ INNE. ELANDOM

  • Odl. od centrum miasta [km]:5000
  • Dostępne w okolicy:Gimnazjum, Sklep, Komenda policji, Apteka, Kościół, Zabudowa niska, Las, Plac zabaw, Restauracja, Szpital, Fitnes, Bank, Przedszkole, Szkoła
  • Droga dojazdowa:Utwardzona
  • Komunikacja:Autobus
  • Widok na:Las, Inne budynki

Formularz Kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest ELANDOM Nieruchomości z siedzibą w Józefów (05-420) przy ul. Skłodowskiej 14. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Tylko u nas wirtualne spacery 3D po domach na sprzedaż