ELANDOM Nieruchomości,
 ul. Skłodowskiej 14, 05-420 Józefów, 
Tel.: 22 769 27 88, 660 101 000, 
Znajdź nas na Facebooku: elandom

Działka - Sprzedaż - Pogorzel

Wyślij znajomemu

 
Cena
231 000 PLN
Numer oferty
1050/4451/OGS
Przeznaczenie działki
Budowlana
Powierzchnia działki
7 000 m2
Szerokość działki (mb.)
37
Długość działki (mb.)
220
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Brak

Udostępnij

Urocza działka położona na skraju wsi, otoczona lasem i polami. W sąsiedztwie rozproszona nowa niska zabudowa jednorodzinna. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego mówi nam o możliwości wybudowania domu letniskowego do użytkowania całorocznego. Idealny dojazd do drogi "801" która przechodzi w Wał Miedzeszyński. W Osiecku jest szkoła, przedszkole, sklepy, nowa przychodnia, kościół. Okolica prężnie się rozwija, dużo młodych rodzin, piękny krajobraz, świeże powietrze, szum drzew i śpiew ptaków to główne atuty tej działki.
Zapraszam do oglądania, bardzo atrakcyjna oferta.
Jolanta Galas
mail: j.galas@elandom.pl
tel: 609 406 315
ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA - ZAJMUJEMY SIĘ SPRZEDAŻĄ - KUPNEM, ORAZ WYNAJMEM NIERUCHOMOŚCI (DOMY, DZIAŁKI, LOKALE UŻYTKOWE, MIESZKANIA) NA LINII OTWOCKIEJ - WAWER, JÓZEFÓW, OTWOCK, WIĄZOWNA, CELESTYNÓW ORAZ INNE. ELANDOM

  • Odl. od centrum miasta [km]:20
  • Dostępne w okolicy:Szkoła, Kościół, Zabudowa niska, Apteka, Sklep, Las, Przedszkole
  • Droga dojazdowa:Utwardzona
  • Komunikacja:Autobus
  • Widok na:Inne budynki, Las, Pola

Formularz Kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest ELANDOM Nieruchomości z siedzibą w Józefów (05-420) przy ul. Skłodowskiej 14. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
Tylko u nas wirtualne spacery 3D po domach na sprzedaż