ELANDOM Nieruchomości,
 ul. Skłodowskiej 14, 05-420 Józefów, 
Tel.: 22 769 27 88, 660 101 000, 
Znajdź nas na Facebooku: elandom

Działka - Sprzedaż - Warszawa

Wyślij znajomemu

 
Cena
1 034 880 PLN
Numer oferty
1011/4451/OGS
Przeznaczenie działki
Budowlana
Powierzchnia działki
2 464 m2
Szerokość działki (mb.)
56
Długość działki (mb.)
44
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Brak

Udostępnij

Sprzedam dwie duże działki o powierzchni ok. 2495 m2 każda położone przy ulicy Wilgi w Radości (niedaleko ulicy Czołgistów). W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego leżą one na terenach oznaczonych symbolem MNL (zabudowa jednorodzinna z terenami leśnymi). Pozwala to na wykorzystanie 20% terenu nieruchomości pod budowę domu wraz z drogami wewnętrznymi, garażem lub innymi budynkami pomocniczymi. Położone w pierwszej i drugiej linii, z zagwarantowaną służebnością przejazdu do drugiej z nich.
Świetne miejsce dla osób pragnących zamieszkać na terenach leśnych, poszukujących ciszy i spokoju, w oddaleniu od zgiełku miasta.
Wokół zabudowa jednorodzinna na podobnych wielkością działkach, otoczonych lasami - idealne tereny rekreacyjne, spacerowe, wypoczynkowe.
Klub sportowy WILGA (tenis, squash, fitness, grota solna) położony w pobliżu to niewątpliwa zachęta dla osób aktywnych.
Prawdziwa enklawa dla wymagających.
Odległości: przystanek autobusowy (linie 161 i 213) ok. 500 metrów, stacja PKP Radość - 2 km, centrum miasta (sklepy, poczta, przychodnia) - 2 km, przedszkole i szkoła podstawowa - 1350 metrów, centrum handlowe FERIO i Urząd Dzielnicy Wawer - 4,5 km. Świetny i prosty dojazd samochodem.
Podana cena dotyczy jednej działki.

Zachęcam serdecznie do wspólnych odwiedzin na tych działkach.

Arkadiusz P. Lenicki
tel. kom. 660 280 042

  • Odl. od centrum miasta [km]:2
  • Dostępne w okolicy:Szkoła, Przedszkole, Restauracja, Centrum handlowe, Plac zabaw, Las, Kościół
  • Droga dojazdowa:Utwardzona
  • Komunikacja:Kolej, Kolejka podmiejska, Autobus
  • Widok na:Las

Formularz Kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest ELANDOM Nieruchomości z siedzibą w Józefów (05-420) przy ul. Skłodowskiej 14. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Tylko u nas wirtualne spacery 3D po domach na sprzedaż