ELANDOM Nieruchomości,
 ul. Skłodowskiej 14, 05-420 Józefów, 
Tel.: 22 769 27 88, 660 101 000, 
Znajdź nas na Facebooku: elandom

Dom - Sprzedaż - Nadbrzeż

Wyślij znajomemu

 
Cena
300 000 PLN
Powierzchnia
60 m2
Liczba pokoi
2
Numer oferty
1039/4451/ODS
Rynek
Wtórny
Powierzchnia
60 m2
Powierzchnia działki
3 200 m2
Powierzchnia użytkowa
50 m2
Rok budowy
1986
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Prąd
Tak
Ciepła woda
Bojler
Rodzaj ogrzewania
CO własne
Pomieszczenie gospodarcze
Tak
Piwnica
Tak
Ogród
Tak

Udostępnij

Dla miłośników ciszy i przyrody dom o powierzchni około 60 m. kw. na działce o powierzchni 3200 m. kw. Budynek murowany, parterowy, podpiwniczony z nowymi oknami PCV. Dwa pokoje o powierzchni 14 i 15 m. kw. osobna widna kuchnia z meblami i sprzętem AGD w cenie nieruchomości. Łazienka z wanną, umywalką i muszlą klozetową. Dom posiada licznik energii elektrycznej, trójfazowy, dwutaryfowy, oraz telefon stacjonarny. Dom podłączony jest do centralnego ogrzewania opcjonalnie: na elektryczność lub na węgiel. Na działce znajduje się drugi drewniany dom, obmurowany cegłą, o powierzchni 36 m. kw. do którego doprowadzony jest prąd i woda. Na działce znajduje się garaż blaszak. Działka ogrodzona bardzo zadbana z licznymi drzewami owocowymi i warzywnikiem. Możliwość uzyskania warunków zabudowy na budowę nowego domu mieszkalnego. Nieruchomość posiada księgę wieczystą bez hipoteki. Cena nieruchomości do negocjacji.

Zapraszam na prezentację nieruchomości.

KONTAKT
Grażyna Makuszyńska
660 280 806
g.makuszynska@elandom.pl

  • Odl. od centrum miasta [km]:5
  • Dostępne w okolicy:Rzeka, Kościół, Szkoła, Przedszkole, Las, Plac zabaw
  • Droga dojazdowa:Asfaltowa
  • Komunikacja:PKS, Autobus
  • Widok na:Podwórko, Inne budynki, Pola

Formularz Kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest ELANDOM Nieruchomości z siedzibą w Józefów (05-420) przy ul. Skłodowskiej 14. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
Tylko u nas wirtualne spacery 3D po domach na sprzedaż