Aktualności

Nieruchomość – słowo zaczynające się na nie

Anna Betnarska 16 listopada 2017

Nieruchomość – słowo zaczynające się na nie:). A my na tak i to bardzo. Uwielbiamy nieruchomości. Śnią się nam po nocach, są powodem wielu rozmów, sporów, negocjacji i mediacji.

Każdy z nas, tzn z naszego zespołu, ludzi tworzących ELANDOM przyszedł z różnych zawodów i doświadczeń biznesowych. Mamy ludzi po zarządzaniu, handlu wewnętrznym i żywieniu, handlu zagranicznym, chemii, etc. Dlaczego tu jesteśmy? Bo lubimy naszą interdyscyplinarną pracę z ludźmi i nieruchomościami. Zawsze powtarzam, że to jest klientowski rynek bo bez naszych zacnych klientów nic nie zrobimy. Za każdą nieruchomością stoi człowiek, który ją wymyślił, zbudował, wyremontował, zapożyczył się na nią albo tak jak ostatnio powiedział nam jeden z klientów:  „Pani Aniu, ja ten dom wyśniłem!!!”

Za każdym razem kiedy poznajemy nowego klienta i skupiamy się na jego potrzebach związanych z nieruchomościami, przeżywamy to samo – emocje:  czy uda nam się spośród tylu ofert istniejących na rynku znaleźć tę jedyną odpowiednią dla niego, jego rodziny, potrzeb, budżetu, oczekiwań i zdolności kredytowej. To co każdy z nas kocha w tej pracy, to to że pracujemy z ludźmi i za każdym razem zaczynamy od nowa: dobry rzetelny wywiad – jak u lekarzy, rozmowa – po co? dlaczego ? – jak u psychologa, jakie ma spełnić potrzeby i oczekiwania? – jak u architekta i wnętrzarza. Już w czasie tej rozmowy – wywiadu skanujemy czy mamy odpowiednią inwestycję w naszej bazie. A jeśli nie to szukamy dalej, rynek, ogłoszenia, informatorzy, etc. To wszystko jest bardzo ważne.

Klienci powierzają nam swoje oszczędności, obdarzają nas zaufaniem, sprawdzają nas – czy mamy licencję, ubezpieczenie. Dla każdego klienta wymyślamy indywidualną ścieżkę, po której stąpamy razem poprzez wiele domów, działek, mieszkań, inwestycji na wynajem, komercyjnych obiektów, hal, magazynów, lokali sklepowych. Robimy analizy chłonności, współpracujemy z urbanistami, architektami, wnętrzarzami, kierownikami budów. Mamy sprawdzonych ludzi na polu boju nieruchomościowego. Dzięki naszym szanownym klientom dysponujemy bazą sprawdzonych firm i specjalistów różnych branż. Występujemy jako inwestor zastępczy, robimy wizualizacje, spacery 3D, czy czasem jesteśmy ogrodnikami bo klient chce zrobić żonie niespodziankę i po powrocie do domu z wakacji, ma być nowy ogród. Udaje się!!!

Ten blog będzie o nieruchomościach, ludziach z Elandomu, biznesie związanym z inwestycjami, Linii Otwockiej, naszym miejscu na ziemi, domu.

Więcej